міфи страхування автомобіля лопнув

Області автострахування може бути незнайомій місцевості для багатьох людей. Багато хто з нас, як правило, видають наші вуха і приймати рішення про нашого страхового захисту заснований на тому, що інші люди говорять і радять. Якщо ми не будемо обережні і ми попалися на 1 кілька помилок Автострахування там, ми могли б у кінцевому підсумку виймаючи невірний план страхування, платять набагато більше для нашого страхового покриття, або мало охоплені.

Давайте подивимося на кілька з найпоширеніших міфів страхування автомобіля робить раундів:
Білі, зелені або сині машини, як правило, дешевше, щоб застрахувати. Існує, безсумнівно, помилкова думка, що червоний колір автомобілів можуть бути більш дорогими, щоб застрахувати ніж, наприклад, білого, зеленого і синього автомобілів. Ніхто не надає будь-які ідеї, де це оману походить від. Це може бути тому, що багато спортивних автомобілів є червоний і водії таких автомобілів часто розглядаються як авантюрний, ризиковане типу, проте там дійсно не спосіб перевірити це. Автомобіля страхові компанії дійсно зацікавлені в тип автомобіля, значення віку, а також потужність двигуна, але колір автомобіля насправді значення в їх свідомості.
Старі автомобілі не вкради дуже часто. Повна протилежність, насправді точно! По-перше, старі транспортні засоби набагато легше вкрасти, тому що вони не мають стільки безпека “штучки і гаджети”. Згодом велика кількість які висять на свої транспортні засоби протягом тривалого проміжок часу (у зв’язку з бореться економіці в цілому). Через це є великий ринок для запасних частин для старих автомобілів і багато ці автомобілі виключно крали для продажу на запчастини і металобрухт.

Якщо у мене є страховий охоплення корабля я негайно захищені від збоїв, крадіжки, град і вогонь. Будьте дуже обережні! Як правило, вам буде потрібно повне страхове покриття обширних бути захищена від раніше згаданих, але охоплення страхового поліса також варіюється від компанії до компанії. У багатьох випадках ви будете тільки покриті у випадку, якщо автомобільну аварію, і, отже, більше покриття повинно бути куплено за крадіжки та інших пошкоджень чи травм.

Моя страхова компанія буде піклуватися про витрати, пов’язані з орендою автомобіля, якщо мій автомобіль знаходиться на панелі загоничів. Не завжди! Ніколи не думайте, що вартість оренди автомобіля покрита, навіть якщо у вас є повне охоплення страхуванням. У багатьох випадках компенсація оренди автомобіля можуть бути включені в страхове покриття за доступною rate.In тому випадку, мій хороший друг має страхування автотранспортних засобів і знаходиться в аварію під час запозичення автомобіля, його / її страхової охоплення буде розщедритися на мої збитки або травм. Тим не менш, ваш автомобіль, ваша проблема! Ваш приятель просто будуть покриті за кермом його / її власний автомобіль. Сказавши, що, у разі, якщо ваш страховий план не буде піклуватися про повну суму претензій, страхування вашого друга, могли б бути використані як перевищення за вашою заявою. Сумно те, що навіть якщо ви не були навіть у вашому автомобілі або поруч з автомобілем під час автомобільної аварії, дорожньо-транспортна пригода, ймовірно, позначиться на вашій претензії історії, і це може вплинути на ваш страховий поліс негативно.

Автомобіль помилок страхового покриття саме те, що назва говорить: омани! Переконайтеся, що ви отримуєте всі факти перед початком вашої страхової пошуку.