міфи про страхування будинку свого

Міф 1. Оплату медичної (МП) частину страховий пакет покриває витрати на травми страхувальника або членів його / її сім’ї.

MP є звичайною частиною стандартного страхування і призначена для покриття витрат у разі, якщо хтось інший, а не ви або ваша сім’я, отримує травму на вашу власність. Ця опція зазвичай покриває до $ 1 000 за кожен пункт формули.

Міф 2. Будь-який будинок страхування захищає від повеней.

Було б неправильно вважати, що стандартна страховка будинку покриє Ваші витрати у разі затоплення. Він не має такого захисту, якщо чітко не вказано. Якщо ви хочете мати повені покриття ви повинні вибрати окрему відповідну політику.

Міф 3. Після того, як вимога про страхування будинку поданий, ваша премія йде вгору.

Це правда, що більшість компаній страхування житла враховують претензії історії, але є й безліч інших факторів, що впливають на кількість премія за полісом. Один позов протягом п’яти років, швидше за все, не вплине на премії, але подумайте двічі, перш подачі позову.

Міф 4. Якщо будинок втрачається, страхова компанія, з якою проводить політику додому страховка покриває витрати на все, що страхувальник стверджує, що він належав на момент виникнення втрат.

У разі, якщо ваш будинок втрачено, ваша страхова компанія буде запросити список речей, які ви в тому числі що належать докладні відомості про кожного з них (наприклад, ціну, дату покупки, номер штрих-коду і т.д.) Це дуже важко, якщо не неможливо скласти такий Список з пам’яті, тому краще, щоб мати вже виробництва опису небудь у безпечному місці, щоб бути доступною на момент вам може знадобитися. Це завжди добре, щоб включити квитанції, фотографії, номера та будь-які інші деталі, які допоможуть вам довести свою власність.

Міф 5. Вартість всіх цінностей будуть покриті за рахунок страхового поліса в разі крадіжки зі зломом.

Страхові поліси лікування різних цінностей по-різному. Такі речі, як хутра й коштовності, як правило, за умови обмеженої кількості покриття. Ваша політика можна констатувати, що кількість не більше $ 1000 будуть відшкодовані для ювелірних виробів, так що якщо ваші цінності займати більше, слід обговорити вашу політику, щоб відповідати вашій конкретній ситуації.

Міф 6. Потрібно бути дуже виборчим у варіанти покриття, щоб мати можливість заощадити гроші на страхування житла.

При дослідженні котирування страхування житла ви все одно можете отримати дешеву пропозицію, не віддаючи важливі аспекти висвітлення. Страхування повинно бути адекватним до вашої ситуації. Є багато способів, щоб заощадити на страховому полісі, ялиці Наприклад, ви можете отримати знижку за використання охоронна і пожежна сигналізація. Щоб ваша цитата дешево Ви можете також комбінувати ваш будинок страхування страхування Вашого автомобіля.

Міф 7. Страховка Головна страховка покриває витрати на технічне обслуговування, таких як цвіль, наприклад.

Стандартний поліс не покриває витрати, пов’язані з поганим обслуговуванням. Ви повинні завжди мати на увазі, що політика страхування житла дає захист від тільки певні небезпеки, град, вітер, вогонь, і крадіжки зі зломом. Переконавшись, що ваш будинок знаходиться в хорошому стані це найкраща політика, щоб зробити його безпечним для інших. Ваша страхова компанія відмовить для покриття витрат, пов’язаних з утриманням.