міфи колір автомобіля

Ми знаємо, що “червоні”, який зображувався як агресивний колір. Нехай це буде причиною штрафів за перевищення швидкості на дорозі для власників автомобілів червоного чи ні, ми не знаємо, але деякі люди стверджують, що так. Те, що ми хочемо дізнатися, якщо ціни на послуги страхової компанії зміниться з кольором автомобіля, і якщо це дійсно так – у чому причина? Ми також хотіли б подивитися, як пов’язаних аварії на колір вашого автомобіля.

Небудь зробити “червоні” автомобіль швидше?

Люди поширюватися плітки і чутки навколо, і деякі з них не мають абсолютно ніяких підстав бази. Є історії, по прилеглій про «червоних» автомобілів закінчуючи кілька квитків на дорозі. Можливо, ви також чули, що червоні машини важко застрахуватися, і якщо вони дійсно стають застраховані це буде коштувати вам в два або навіть в три рази більше. Ми хочемо запевнити вас, що немає ніяких доказів, і вони не є фактами, але лише деякі вигадані історії. Важко сказати, який колір автомобіля краще і те, що люди повинні купувати той час як в автомагазин. Ми також взяли інтерв’ю у страховиків і поліцейських які стверджують, що вони ніколи не пов’язував колір автомобіля на будь-які порушення на дорозі.

Це не означає, що потрібно вигнати з управління тільки тому, що ваш автомобіль не червоні. Ви повинні бути обережні, незалежно від того, яку модель автомобіля у вас є і незалежно від компанії, яка виробляє його. Не має значення, якого кольору ваш автомобіль, якщо ви знаєте правила і поважати їх – ви будете їздити без квитків.

Ви можете сказати за кольором

Кольори можуть не мати нічого спільного з порушеннями на дорогах, з квитками і темпи вашого страхового плану, але колір може виразно сказати вам багато про вашої особистості. Зелений колір, таким мирним людям, які зазвичай йдуть на зеленого кольору автомобілів дуже спокійні і поважні на дорозі. Якщо ж говорити про “червону автовласників” вони мають тенденцію бути більш агресивними і грубими на дорозі. Такі люди люблять самого ризику, але вони не усвідомлюють небезпеку на дорозі не вітається, оскільки ви не тільки відповідальність за власне життя, але й ви повинні з повагою до тих, хто перебуває на дорозі з вами. Ось як ця історія зняла – люди думали, червоного і сказав: “небезпека” і від небезпеки ми отримуємо більш високі страхові внески і дорогих платежів.

Колір робить його дорогим?

Ви добираєтеся, щоб провести більш-менш в залежності від кольору вашого автомобіля? Чи правда, що фарба на автомобілі робить таку велику різницю грошима? Відповідь – ні!

Ідентифікаційний номер транспортного засобу не повинна бути загрозою для вас. Є побоювання, що є вихідцями з певних осіб, які почули плітку на вулиці про страхові компанії з урахуванням кольору вашого автомобіля, коли вони встановлені ставки для вас. Щоб бути чесним з вами, є набагато більше, ніж просто колір. Рік, модель, двигун, технічні дані є способом набагато важливіше, ніж колір. І, звичайно, якщо ви є власником Lamborghini, ваша страховка буде дорогою незалежно від його повинен бути червоним або білим.

Ви страхування автомобіля має стати “важкі часи” для вас. Страхування автомобіля може допомогти вам економити на останньому труднощі … , Не роблячи його важко для вас з кольором. Повірте, ми знаємо, справа!