місцевих агентів у страхових компаніях

Місцевий агент являє собою носій в даному місті чи місто. Він зазвичай представляти більше одного носія: він може представляти обидві акцій та інвестиційних компаній. Комісія отримала від місцевого агента, природно, менше, ніж приділити загальної або регіональних агентів. Місцевий агент виконує невеликий технічної служби страхування.

Ці послуги надаються істинні регіонального або генеральний агент, або філія або домашніх офісів. Місцевий агент є головним продавцем, його робота полягає в придбанні бізнесу і дати котирування страхування житла для своїх клієнтів.

Однак, для страхування від вогню, він, як правило, записи агентом, тобто він готує і контрассигнует політику в інтересах своїх компаній. У страхуванні від нещасних випадків, він часто не відрізняється від регіонального або генеральний агент, за винятком того, що його ставка комісійної винагороди менше і менше він пише бізнесу.

У додатку до домашній офіс, філія або генеральне агентство можна знайти представника, який домагається виключно для даної несучої або генеральний агент. Він відомий як “офіс агента”. Хоча він вважається працівником перевізника або офісу, його єдина платять комісію для бізнесу він виробляє, в цілому за тими ж ставками, як пропонується місцевого агента.

Офіс агента, однак, може бути краще, ніж чистий дохід місцевого агента, оскільки його офіс, офісна техніка, та інші послуги обставлені з ним. Офіс агента може запросити й одержати дозвіл на запис бізнесу в компанії інших, ніж у його благодійника.

Не всі приватні постачальники медичного страхування закріплені на компанії, агентських договорів або трудових відносин. Деякі є незалежними операторами, біля магазину, щоб знайти кращий тип покриття можливих для страхових покупців, які є їх клієнтами.

Ці виробники називають “брокерами”. Теоретично, брокери є агентами страхових покупців і не є представниками компаній, в які вони розміщують свій бізнес. Тим не менше, їм платять компанії у вигляді комісії.

Клієнтів вони обслуговують не зобов’язані платити брокерові відсотка безпосередньо. Звичайно, страхові внески вони платять за своє страхування “завантажений”, щоб піклуватися про всіх комісіях. Так, побічно, клієнт платить комісію як агента і брокера.

Комісію брокера, як правило, трохи менше, ніж у агента. Це дозволяє агенту прийняти бізнес від брокера і все ще зберігають невеликий маржі прибутку. Брокери, однак, може розмістити свій бізнес безпосередньо з компанією, а не через агента.

Деякі страхові брокери працюють виключно в якості страхових агентів, котрі дають технічне обслуговування страхування. Вони залежать від компаній для надання цих послуг для своїх клієнтів. Інші брокери підтримують штат інженерів, щоб допомогти своїм клієнтам отримати кращий курс можливе для їх дешеве страхування домовласників. Ці інженери перевірити вплив своїх клієнтів і процедури оцінки своїх компаній. Вони також радять при втраті-профілактичних заходів.

Брокери більш помітні у великих містах, операційні широко серед бізнес-корпорацій з великими експозиціями. Вони можуть стати практично страхових менеджерів для деяких корпорацій. Деякі фірми страхової брокерської своїм охопленням є національними, деякі з них навіть міжнародні.

Брокери не чільне місце в страхуванні життя, але дуже важлива у вогні і від нещасного ліній, вони є найбільш важливими в галузі морського страхування. Деякі виробники можуть бути як агенти і брокери, працюючи як брокери у столичній області і в якості агентів в їх приміських громад. Деякі функції в якості агентів для компаній зі страхування життя, але в якості брокерів для вогню і страхування від нещасних випадків.

Останній тип є виробником адвоката. Зазвичай він не може зв’язати компанію або написати політику. Він просто вважає, що перспективи страхування, а потім обробляє бізнес через місцевого агента, брокера, або філія компанії або послуги офісу.