міркування при купівлі критичних охоплює хвороба

Є багато фінансових засобів захисту, щоб розглянути, але той, який може часто забувають, є критичною охоплює хвороба. Ми всі знаємо з головних вбивць у Великобританії, хвороби серця і рак, і ми всі знаємо, навіть якщо ви досить щасливі, щоб пережити такі хвороби, яку він, ймовірно, буде життя змінюється досвідом, можливо, навіть до такої міри, надання Ви не є на роботу.

Якщо ви критичному стані, останнє, що ви хочете, щоб думати про ваші фінансові зобов’язання, як зробити Щомісячна сума погашення кредиту або покриття іпотеки для страху втратити вашого будинку. Критична полісу може забезпечити вам душевний спокій у цих важких умовах.

Захист критичної хвороби може бути використаний як окремий продукт або в поєднанні з поліса страхування життя. У поєднанні з термін гарантії політики часто прискорюється що означає, що політика буде платити або з діагностики критичних захворювань або смерті, але не обидва, ця політика буде платити тільки один раз, а потім припинити – ні вижили вигода страхування життя повинно Політика виплати з діагностики одного з перерахованих захворювань.

Як і в плані страхування життя критичної політики хвороба має ряд різних варіантів, які будуть впливати на ціну вашої премії. Як і будь страховий поліс особисті чинники також впливають на ваші ставки, такі як вік, чи є ви курцем і будь-яких раніше існуючих умов ви можете мати. Умови кришки може варіюватися від значних страховика до страховика, тому дуже важливо, щоб прочитати дрібний шрифт.

Де страхування життя дуже чорно-білі в свою кришку, він буде платити тільки про смерть, ціна на критичному плані хвороба може дуже сильно залежать від ряду захворювань охоплені. Залежно від плану, який ви могли б очікувати десь від 20 до 38 або близько того різних критичних захворювань, що охоплюються планом. Очевидно, що деякі захворювання мають набагато більш високу ймовірність відбуваються спектру захворювань завжди слід враховувати при виборі плану.

При покупці поліса необхідно вибрати довжину і рівень покриття, часто особи, потрібно буде планувати, щоб покрити свої іпотечні кредити, щоб вони вирівняти рівень покриття з видатними іпотеки та довжини з термін іпотеки. Хоча критичне охоплює хвороба може бути використаний для покриття боргів конкретних ви можете використовувати готівкову суму одноразово, як ви побажаєте.

Всього постійної інвалідності є додатковою можливістю вибору за задумом і той, який не завжди повністю розуміли. Він вказує, що ця політика буде виплата, якщо ви повністю і назавжди не в змозі працювати в своїй власній окупації через хвороби або нещасного випадку. Це може виявитися дуже важливим, якщо ви стали інвалідом і причина не обов’язково є одним з покритих критичних захворювань.

Як і страхування життя у вас також є вибір переглянуті або гарантовані премії і чи хочете Ви відмова премії ви повинні страждати і хвороби або травми. Як і у будь-якого страхового поліса всю інформацію, ви повинні необхідно прийняти обгрунтоване рішення може бути знайдено в Основні документи і факти з точки зору політики, важливо розуміти відмінності в рівні кришки при порівнянні політики цін, щоб допомогти Вам зробити порівняння , ключ Зведення компонентів повинні перерахувати критичних захворювань покриті в алфавітному порядку.

Критична полісу, як і будь-який інший страховий, є багато продуктів на ринку від різних провайдерів. Щоб знайти політика, який найкращим чином відповідає вашим потребам цілком може бути, варто говорити з експертом.