міркування, перш ніж робити план Медігеп

Там може бути багато варіантів, щоб заповнювати прогалини для вашого здоров’я оригінальні страхування Medicare плани, але найпростіший і найнадійніший є Медігеп план медичного страхування, яка охоплює всі зазори між оригінальною і актуальною. Вона пропонується деякими приватними установами на повне охоплення. Ви можете покластися на вашу початковий план Medicare на свій страх і ризик. Саме тому, що це добре відомий вам, що цей план Medicare не в змозі забезпечити повне охоплення вашого план медичного страхування. У той час як Медігеп страхової план, який покриває всі витрати, які потрібні вашому здоров’ю після включення 65 років.

Погляньте на кількість грошей ви витрачаєте на охорону здоров’я щороку. Після цього ретельно і реалістично оцінити, скільки ви маєте намір витратити на охорону здоров’я в майбутньому, з урахуванням вашого поточного здоров’я і обставин. Складіть список того, скільки ви витратили і скільки ви, ймовірно, проведе.

Щоб зареєструватися на Медігеп політики людина вже має бути бенефіціаром оригінальної частини Medicare і В. Людина повинна платити Medigap частини B премії щомісячно з премією до страхової компанії. Це завжди краще, щоб отримати надійшов для Медігеп політики протягом тридцяти днів з моменту отримання Medicare, і це допоможе в отриманні поліпшення охоплення по кращому тарифом.

Ви можете оцінити ті страхові компанії страхування Медігеп Продам здоров’я. Ви можете знайти в Інтернеті або зв’яжіться з вашим здоров’ям або радника ви можете зв’язатися з державне медичне страхування відділу. Вони допоможуть вам, даючи всі деталі, пов’язані з медичними страховими компаніями ці пропозиції Медігеп планів медичного страхування. Після того, як їх імена і Folio ви повинні порівняти і оцінити всі компанії Medigap індивідуально. Порівняння свої послуги іншим, щоб знайти найкраще справу для ваших обставин є звичайним способом. Для більшості людей, зі своєї кишені гроші головним приводом для стурбованості. Таким чином, ви можете магазині за найнижчими премію, але ви повинні враховувати, скільки ви будете платити за ваше покриття з плином часу.

Різниця в премії, можливо, доведеться робити з ціни або рейтинг метод, який використовується в страхову компанію. Це означає, що в той час як політика може коштувати менше, з точки зору премії, вона може в кінцевому підсумку коштуватиме більше з плином часу в залежності від того, політика оцінюється за досягли віку, питання віку або спільноти оцінили. Досягла віку політику як правило, дешевше на 65 років, але збільшують кожний наступний рік. Випуск віку стягувати політики засновані на ваш вік, при першій покупці охоплення, але не щороку змінюються з плином часу, за винятком інфляції. Співтовариство не з найвищим рейтингом звинувачення покриття все у вашому житловому районі ідентичною швидкості, незалежно від вашого віку. Знову ж, оцінити різні стратегії, щоб визначити, який з них підходить для вас. Можливо, варто трохи більш високу премію з самого початку, щоб уникнути збільшення премій протягом довгого часу. Ви можете перевірити деякі інші важливі аспекти, як стабільність компанії за рахунок страхового рейтингу послуг, їх послуги для своїх клієнтів і їх репутація і т.д.