міні кабіни не те ж саме, як taxi_

Приватні транспортні засоби прокат відомі як міні-таксі в Сполученому Королівстві. Міні кабіни не те ж саме, як таксі!

Міні таксі були вперше показаний у Великобританії в 1960-х роках в прямій конкуренції в таксі, коли лазівка ​​в законі була помічена. Кабіна міні-це автомобіль, який можна взяти напрокат із водієм на заздалегідь заброньований основі тільки і має ліцензію органом місцевого самоврядування.

Це є порушенням закону для міні кабін здійснювати перевезення або бути зупинив один із членів громадського на вулиці. Міні-таксі повинні бути попередньо заброньовано по телефону, факсу, через Інтернет або особисто в міні-офіс зареєстрованих таксі.

Міні кабін піднімаючи тарифи без їх заздалегідь забронював може призвести до судового переслідування. Покарання включають точок на водійське посвідчення і штрафи. Повторні порушення можуть призвести до водіння заборони судів.

Для того щоб отримати місцеву ліцензію дійсної владою і відповідними приватними сертифікат страхування автомобілів не потрібно. Без правильного виду страхування місцевої влади не видаватиме ліцензії.

Використання транспортних засобів для перевезення людей, для яких винагороду або плата стягується класифікується як особистий транспортний засіб оренду, тому транспортний засіб повинен мати приватне страхування автомобілів.

Після громадянської відповідальності, включених в страховий поліс вимагається для приватних транспортних засобів прокат, бажаючі отримати місцеві контракти влади, наприклад, договори на збір та висаджуючи дітей до школи і назад.

Всі місцеві влади ліцензовані приватні водії автомобілів можуть бути мають судимості бюро, CRB, перевірте. Це необхідно для тих, хто має тісні контакти з дітьми та вразливих груп населення, а не тільки міні-таксі і таксистів.

Пошук приватного страхування автомобілів за конкурентоспроможними ставками здійснюється за допомогою простих онлайн страхових брокерів або страхових компаній, які спеціалізуються на цьому виді страхування двигуна.

Найдешевший рівень страхового покриття для міні-кабін є третьою стороною тільки. Цей рівень страхування повинні бути ретельно вивчені, перш ніж угода, так як вона тільки забезпечує прикриття для третьої сторони, а не міні-таксі, якщо аварія була викликана міні кабіни водія.

Ті, хто живе в районах, які є «злочином автомобіля гарячі точки” повинні знати, що цей рівень страхування не забезпечити прикриття для угону автомобіля. Ні ви зможете пред’явити претензії, якщо міні-кабіні постраждав від пожежі.

Обидва пожежі та крадіжки покриті на наступний рівень страхуванням, а саме третя пожежа партії та крадіжки. Це страхове покриття більше підходить для тих, що працюють у великих містах і селищах.

Комплексне страхування забезпечує всі аспекти включені в третя пожежа партії і політики Крадіжка разом з кришкою для міні-таксі, навіть якщо аварія була викликана міні-таксі водія. Цей рівень приватного страхування прокату більш дорогі, але переваги набагато більше.

Наявність додаткових Приватне страхування автомобілів, що включає в себе люк для екстреної пробою, вітрові скла, на борту обладнанням, таким як аудіо систем і метри можуть бути легко додані в страховий поліс за додаткову плату.