міжнародне медичне страхування

Один одномісний найкраща інвестиція ви можете дати собі є особистим страхуванням. Нехай це буде медичне страхування, страхування подорожей або страхування життя, він все одно буде дати вам достатньо важелів, щоб впевнено зробити вашу повсякденну завдання в будь-якому місці, не турбуючись так багато, що в будь-який момент, можливо, до аварії.

Однак ці види страхування мають обмежений охоплення, який не застосовується від конкретної ситуації. Ситуація, яку я говорю тут, коли ви вирішили жити в іншій країні. Звичайно, у вас є страховка життя або медичне страхування. Але це може бути застосовано тільки в межах США. Так що, якщо що-небудь трапиться з вами за межами країни, ці страховки не можу допомогти вам у будь-якому випадку. Те ж саме відбувається і з поїздки страхування. Хоча вони можуть бути застосовні за межами країни, позов обмежується тільки до певної міри, такі як медична евакуація, скасування поїздки, поїздки і затримок.

Суть в тому, коли ви подорожуєте і вирішили жити за межами Сполучених Штатів, ці страхові поліси ви вклали у ваше життя більше не є корисним. Таким чином, необхідно певна політика, яка була б збираюся дати вам покриття вам потрібно для даної конкретної ситуації. Вам потрібно міжнародне медичне страхування.

У деякому роді, міжнародне медичне страхування є тільки те ж саме з іншими страхових полісів доступні для вас. Але чому отримати міжнародне медичне страхування?

Для тих, у кого немає бажання або не можуть дозволити собі подорожувати на міжнародному рівні, немає ніякої необхідності в придбанні міжнародного медичного страхування. Але для тих, хто розглядає, що виїжджають за кордон і перебування там, це б стало в пригоді.

Є, звичайно, ціни, щоб заплатити. Хоча особисті медичного страхування (діє локально) може коштувати вам багатство, міжнародне медичне страхування стоїть ще вище. Але сума, яку ви платите нічого в порівнянні з перевагами це забезпечить.

У більшості випадків основними міжнародного медичного страхування може дати вам покриття на такі речі, як розміщення лікарні, місцеві машини швидкої допомоги, стаціонарне або лікарняну допомогу, анестезіологів, лікарів, і обов’язки хірургів. Деякі надати вам променевої терапії, онкології, патології та радіології охоплення.

Для більш широкого охоплення, більш оновлений міжнародного медичного страхування може відповісти первинної медичної допомоги та первинної консультації для амбулаторних відвідувань. Методів лікування, таких як гомеопатія, фізіотерапія, акупунктура, остеопатія, та первинної медичної допомоги та консультацій, включаючи первинні визначені ліки покриті. Для додаткового варіанту, аварійні стоматології та на дому сестринського догляду доступні за Вашим бажанням. Звичайно, чим ширше охоплення, Ви запитаєте, тим дорожче вона буде. Як правило, міжнародного медичного страхування з цим широким охопленням може коштувати вдвічі більше, ніж основні.

Покриття на цьому не закінчується.

Ви можете отримати більше з більш високими преміями. Якщо ви виберете для цього, ви можете додати опції, такі як трансплантація органів, психіатрії, пологи, реабілітація, загальні консультації практиків, доставку додому, та інших спеціальностей, таких як очі, вуха, ніс і Трот консультацій. Інше покриття може включати в себе відвідування таких фахівців, як хіропрактікі, психотерапевти, дієтологи, і остеопатії. Скани, рентген, лабораторні роботи, і інші можуть бути також включені в страхове покриття, а також визначені ліки.

У результаті для міжнародного медичного страхування: якщо вам потрібна медична допомога тут чи за кордоном, ви завжди можете натиснути ваш страховий поліс. Зрештою, нещасні випадки завдати удару в будь-який момент часу, незалежно від свого місця розташування і ситуації ви знаходитесь в.