мудрі покупці страховки додому через будинки страхування котирування онлайн

Щомісячні витрати регулярні американської сім’ї, як правило, складається з харчування, комунальні послуги, іпотечне та рахунки. Покупка нового будинку може бути досить дорогим, особливо для тих, хто тільки починає свій сім’ї, тим більше, отримувати страхування житла, теж. У Каліфорнії, де стихійного лиха, як лісова пожежа, і землетрус відбувається час від часу, захищаючи ваші нього є обов’язковим, і багато каліфорнійці завжди шукають способи заощадити гроші на страхування будинку, багато дивляться в Інтернеті, шукаючи котирування Каліфорнії страхування житла, які пропонують онлайн низькі ціни.

Є багато способів, щоб заощадити гроші, забезпечуючи при цьому чудовий захист для вашого будинку. Все, що потрібно, це знати, що політики охоплення робіт. Вивчаючи вашу політику можна придумати способи, щоб заощадити гроші. Ось деяка економія грошей поради, не скорочуючи морозиво з вашого списку покупок.

розрахувати і порівняти
Для вперше купують будинки страхування, першим кроком є ​​правильний вибір страховика для вас. Розвідник на краще висвітлення політики з розумною швидкістю з високим ступенем захисту для вашого будинку. Розрахувати та розслідування. Перш, ніж купити будинок, передусім дослідження ризиків. Це поблизу річок і потоків, яка схильна затоплення? Вона знаходиться в природному, схильних стихійним лихам області? Це в районі з високим рівнем злочинності? Після з’ясування цих питань, визначити вартість і швидкість перед покупкою, щоб побачити, якщо вдома ви купили знадобиться багато освітлення.

будувати, захищати, убезпечити і зберегти гроші
Страховики пропонують франшиз у вашій премії. Будинок захисту, як поліпшення і підкріплення може скоротити ваші ставки. Модернізація старого будинку в зоні землетрусу або посилення дахи будинків у районах, бурі або установці Пожежна сигналізація в районах, схильних лісовим пожежам, як в Каліфорнії деякі способи нижчими ставками. Заходи безпеки також може знизити ставки. Системи блокування і анти пристроїв охоронної може надати вам знижки, а також. Однак, більшість цих пристроїв є дорогими і не може розраховувати на знижку в залежності від агентства. Дізнатися в першу чергу, якщо ці пристрої отримати знижку, перш ніж купувати дорогі системи безпеки.

Купуєш більше, економиш більше
Страховики пропонують знижки для постійних клієнтів, неповним покупки політика може надати вам великі знижки. Якщо розумні політики і ставок ваших страховиків поширюються на всі їхні пакети, такі як здоров’я і авто, не соромтеся купити неповним. Однак завжди порівнювати ціни з іншими компаніями, щоб знайти кращий політики.

спостерігати, полотно і змініть
Зміна страховики також є хорошим способом заощадити гроші особливим, якщо ви знайшли іншої страхової компанії, яка пропонує той же охоплення за нижчою ставкою. Багато страховиків створюються в Каліфорнії, так що наявність варіантів не буде проблемою. Завжди перевіряйте форум власників житла, щоб отримати кращі поради від колег-держателі, перегляд мережі і отримувати Каліфорнії будинку страхування котирування онлайн від різних страховиків сайту є хорошим способом бути в курсі поточної ставки і отримувати кращі пропозиції.