мрії і практичність

Коли ви дивитеся на всі фільми, телевізійні шоу та основних журналів, успішні люди в нашому суспільстві всі повинні бути найманцем, зацікавлені тільки в демонстрації свого багатства шляхом демонстративного споживання. Це означає, що вони повинні мати один з цих окремих будинків з достатньо місця для 9-луночное короткий курс в спальні, а також басейн на даху, в той час як гараж повно всі ці двигуни мрію. Будь-хто, хто має управляти будь-якому щось екзотичне з Італії чи Німеччини або деяке місце, де люди знають назву, але ніколи не працював, де він розташований на карті. Так що, коли всі решта з нас фантазувати про раптово Натискання великий-раз із самими останніми лотерейний квиток, перше, що люди думають про купівлю є одним з цих топ-оф-діапазону автомобілів. Отже, питання на $ 64,000 (мінімальний цінник на деяких з цих автомобілів після дилерська знижка), скільки вони коштують, щоб застрахувати.

Там нова опитування, (як завжди). Присвячених дослідницькою групою вирушив на пошуки першій десятці найдорожчих автомобілів, щоб забезпечити в 2011 році. Цікаво, що у нас є всі звичайні підозрювані від Mercedes, BMW, Aston Martin і Porsche як робить, але, що цікаво, чи не Rolls Royce, Bentley, Ferrari, Bugatti, Lamborghini або, що ще, Saleen S7, який, як всі мрійники відомо, Америка Топ суперкара. Здається, що роздрібна ціна не є єдиним чинником, який приймався до уваги при встановленні ставки страхових внесків – Bugatti Veyron в даний час є найдорожчим автомобілем, щоб купити. Але, мабуть, це все трохи академічної, так як всі ці кращі страхові тарифи злипаються досить близько один до одного. Можливо, відсутні моделі знаходяться поруч з краєм екрану.

У всякому разі, верхня середньорічна вартість вказана з розрахунку $ 3543 за AMG Mercedes SL65. Це повинна бути ставка на старий драйвер не можливо, щоб спробувати її рушійною силою на дорозі загального користування з прискоренням і на швидкостях, вона здатна виробляти. Якщо хтось молодше і наповнений тестостерону хотів сісти за кермо, ми підозрюємо, що швидкість може бути значно вище.

І ось ми підійшли до тієї точки всього цього. Ця модель Mercedes продається за ціною близько $ 240 000, і все ж тільки коштує в середньому $ 3543, щоб гарантувати, що складає близько 1,5% від роздрібної ціни. Тепер давайте в інший кінець шкали. Найдешевші автомобілі, щоб застрахувати почати з Chrysler Town & Країна LX. Це коштує близько $ 45 000, щоб купити і $ 1091, щоб гарантувати, що на 2,4% від роздрібної ціни. Якщо ми вважаємо, що ці цифри страхування, здається, середній водій платить більше, щоб застрахувати свої автомобілі за нижчими цінами і так субсидувати крихітне меншість, яка може дозволити собі купити ці автомобілі мрії. Проте, урок для всіх однаковий, якщо вони хочуть дешеве страхування автомобіля по будь-якої марки і моделі вони купують. Завжди отримати максимально можливу кількість котирувань страхування автомобіля. Тільки шляхом порівняння всі ціни та умови на пропозицію, ви можете сподіватися знайти найкраще значення політики. Навіть багаті в своїх автомобілях мрії цінують економії кількох доларів, коли у них є шанс.