моє власне медичне страхування не включає себе, не дозволяйте цього трапитися з конкретним anyone_

Кожен повинен володіти медичного страхування, а в разі, якщо ви, як правило, не за наймом, або навіть не може отримати страхове покриття зі свого роботодавця, ви повинні подивитися в покупці особи медичного страхування. Страхове покриття по собі, як правило, значно дорожче, ніж коли ви отримуєте це від компанії, тому має сенс робити покупки поруч з, а також отримати кращий план для вас.

Хоча вони відомі як людина планує, вони звичайно можуть захистити вашу кращу половину, а також дітей, а також. Тим не менш, всякий раз, коли ви робите заявку на охоплення, немає гарантії того, що говорить, що ви будете мати затверджені індивідуальним планом. У разі, якщо у вас є певні проблеми зі здоров’ям, у зв’язку з тим, що охоплення клінічно гарантовано, власного постачальника страхування може відмовитися від вас, або навіть збільшити винятки для плану. Є кілька говорить, які роблять цей поїзд зокрема проти закону, який означає, що фірми медичного страхування потрібно буде надати Вам план страхування, в залежності від медикаментів труднощі є.

Ті люди, які є більш зрілими або які знаходяться всередині бідних благополуччя, доведеться виплачувати великі премії в порівнянні з людьми, які є молодість, а також у доброму здоров’ї.

Розуміння, як саме медичного страхування насправді ціни, ймовірно, найбільш загадкових аспектів, пов’язаних з отриманням особистого медичного страхування, тим самим порівняння численних організацій, а також його або її витрати можуть внести зміни в межах кількості, ви повинні заплатити щодо медичного страхування.

Якщо ви шукаєте для особистого медичного страхування, не дозволяйте вся плутанина змусити вас ухилятися від отримання плану. Можливо, що відносяться до людей, які знаходяться в прекрасним здоров’ям, однієї аварії ціною Ви можете протягом фінансового небезпеки без медичного страхування. Кілька запитів, щоб думати про при виборі індивідуального медичного страхування, як правило:

Чи повинен я зберегти мій нинішній лікар? Коли є лікар, що ви дійсно просто подобається, це може оцінити, якщо хороший ОПЗ, а також PPO план хороший для вас. Для тих, хто ОПЗ, в наступному ви повинні використовувати свої медичні працівники, тим не менш, будь-яка програма ППО дозволить Вам використовувати лікаря за своїм смаком.

Просто, скільки ж вона вимагає, щоб я заплатив на свої власні гроші, і, наскільки, звичайно, наші платежі в кінцевому підсумку на щомісячній основі? Може бути розумною для мене, щоб витрачати набагато більше причин скорочення на кишенькові витрати? Для будь-якої всеосяжної стратегії благополуччя, який не має численні набагато біднішими платежів, ОПЗ може бути саме те, що ви шукаєте. Тим не менш, у випадку, якщо ви знаходитесь у вашому 20-х або 30-х років, можливо, не мають дітей, а також мають більш високу ціну зберегли, ви можете заощадити гроші шляхом простого отримання страхового поліса, що відносяться до катастрофічних умов. Це, ймовірно, припускають, що ви будете потрібно викласти, пов’язані з банківським рахунком практично для будь-яких чеків або навіть медичні професійні візити.

Скільки охорони здоров’я можуть члени моєї родини потрібно? Брати до уваги будь-які рішення, які можуть в кінцевому підсумку вимагає ваших близьких на регулярній основі. Якщо у людини є симптоми астми спадок, може вони вимагають, щоб бронхіальної астми фахівця керувати своєю хворобою?

Коли ви зможете зайняти деякий час, щоб мати можливість оцінювати і думати про медичне страхування вам і вашій родині потрібно, він може зробити покупку окремого медичного страхування багато менше місця на жорсткому, а також пропонують медичну страховку себе необхідності за ціною, яка будете ви в змозі жити з одночасно.