моя страхова компанія страхує мою сумочку колекції

Я модниці з пристрастю до гаманців, насправді, я збираю їх. Для багатьох дам, сумка це не більше ніж посудину для використаних серветок, старі квитанції і пошарпана книга м’якій обкладинці, що тільки отримує читати в приймальні лікаря, але мені, жіноча сумка є шедевром краси і функціональності. Тепер, ви можете думати, це дивно, що я хотів би, щоб гарантувати те, як очевидно, неважливо як колекцію сумок, але у мене є причини для цього. І перш ніж ви запитаєте, справді, у мене є кришка страхування життя, тому що, хоча я оцінюю свої сумки, вони ні в якому разі важливіше, ніж моє існування.

Я не купую багато сумок і дозволить заощадити протягом багатьох років тільки, щоб бути в змозі бюджету, щоб купити один, але справа в тому, мішки я здобуваю є фірмові етикетки і надзвичайно дорогоцінним. Крім того, що він спочатку коштував мені купити мішки руки у мене є в моїй особистій колекції, є додаткове значення, яке є похідним від всіх з них обмеженого видання оригіналів. Мої гаманці рідкісні, зокрема і стародавні, і саме тому я покрив кожен з них. Тепер, ви можете навіть здається дивним, що страхова компанія навіть хочете забезпечити страхування гаманці жінок, але вони насправді роблять, і за наявності поважних причин.

Якщо ви не впевнені, що сумочку страхування необхідно Потім уявіть таку ситуацію: ви знаходитесь в очікуванні вашого автомобіля на світлофорі і ваш гаманець на мостини пасажирського салону з машини. Раптом, пасажир розбиває вікно в бризках скла і рука тягнеться і краде у вас гаманець. Влада в даний час не існує затримати біжать правопорушника. Ви відчуваєте і приголомшений, а потім приголомшений, як він осіняє, що численні предмети критичного значення для ви знаходитесь усередині цієї сумці! Ваші документи, що засвідчують особу, ваші ключі від будинку, ви звернули готівкою оплатити телефонні рахунки, ваші Blackberry, і ваш гаманець з усіма своїми банківськими картами, і це тільки деякі з них. Всі ваші цінні речі пропали! Без сумніву, це цілком можливо, що ви могли б, на певному етапі свого життя, в кінцевому підсумку в скрутному отримання були прийняті ваш гаманець. Тоді є шанс стати вашій сумочці втрачені або знищені. Ринок страхових послуг це розуміють, що пояснює, чому ви, ймовірно, легко зустріти страхову компанію, яка забезпечить вашій сумці. Мішок на собі не може бути ні про що, крім сентиментальних варто до вас але його зміст є ще одним питанням.

Ви не могли б бути в змозі уникнути лиха втратити дорогоцінні предмети, як банківські картки та ID обліку, але можна, звичайно, зменшиться за рахунок заміни цінні речі в сумку, якщо він застрахований. Сумочка страхування не є дуже дорогим, і ви навіть можете виявити, що ваша страхова компанія вже передбачає в якості переносного володіння на поточний страховий поліс. Важливим моментом для спостереження, однак, є той факт, що мобільні телефони, пристрої глобального позиціонування, і дорогі сонцезахисні окуляри дизайнера або приписані окуляри, як правило, не покриваються страхуванням і сумки повинні бути застраховані окремо.