моя медична страховка не захищає себе, ніколи не дозволить це зрештою you_

Кожен повинен мати медичне страхування, і якщо ви, як правило, самостійно зайнятих, або не може отримати страховку від вашого боса, вам потрібно буде вивчити одержання особою медичного страхування. Страхове покриття по собі, як правило, набагато дорожче, порівняно з тим, коли ви отримуєте його найближчі від бізнесу, тому має сенс шукати навколо, а також знайти найкращі політики для вас.

Хоча вони називаються людиною політики, вони звичайно можуть застрахувати ваш партнер, а також дітей, а також. Тим не менш, всякий раз, коли ви робите заявку на страховий план, немає ніякого забезпечення того, щоб держави буде ви збираєтеся бути прийнята з планом страхування людиною. У разі, якщо у вас є певні проблеми зі здоров’ям, тому що план є науково гарантовані, страхова фірма може відхилити заявку, а також покласти relegations до вашого плану. Є деякі претензії, які зроблять цей вид навчання поза законом, а це означає, що благополуччя страховики пропонують вам страхової план, незалежно від медикаментів труднощі є.

Люди, які старші або які знаходяться всередині слабке здоров’я, доведеться виплачувати вищі страхові внески в порівнянні з тими, хто молоді разом з відмінним здоров’ям.

Знаючи, як медичне страхування будуть продаватися за ціною є одним з майже всіх областей заплутаним щодо отримання індивідуального медичного страхування, таким чином, порівняння різних компаній, а також свої ставки можуть вплинути на суму, яку ви повинні заплатити, що відносяться до медичного страхування здоров’я.

У випадку, якщо ви полюєте за особисту медичну страховку, не дозволяйте всі непорозуміння дозволить вам уникнути отримання плану. Можливо, для людей, які будуть у прекрасній благополуччя, жодного інциденту зміг приземлитися в межах окремих фінансових небезпеки без медичного страхування. Кілька запитів, щоб запитати себе при купівлі окремого медичного страхування, як правило:

Мені хотілося б зберегти наш поточний медичний працівник? Якщо ви знайшли лікаря, що вам сподобається, це можна оцінити, якщо більшу ОПЗ або навіть PPO план є правильним для вас. Для тих, хто ОПЗ, то ви повинні використовувати свої лікарі, але РРО готують дозволить Вам використовувати лікаря за своїм смаком.

Просто скільки може коштувати мені зі своєї кишені, і як дуже багато чого буде, звичайно, мої власні щомісячні премії буде на щомісячній основі? Чи може це бути мудрим буде викласти більше для зменшений набагато біднішими рахунку? Для будь-якої повної готують благополуччя, який не має численні своїми коштує грошей, ОПЗ може бути саме те, що ви шукаєте. З іншого боку, якщо ви знаходитесь у вашому 20-х або навіть 30-х років, не мають дітей, а також мають більш високу ціну накопичені, це може заощадити вам кошти, просто просто отримувати страхове покриття катастрофічних захворювань. Це може означати, що вам доведеться витрачати пов’язані з кишенею для будь-яких перевірок, а також відвідування лікаря.

Скільки медичної допомоги, безумовно, члени моєї родини потрібно? Подумайте про якісь рішень, які могли б стати для всіх essental членів вашої сім’ї на регулярній основі. Якщо у когось є бронхіальна астма в домашньому господарстві, вони повинні були б піти на приступ астми експерт керувати своєю хворобою?

Коли це можливо, щоб взяти на себе працю, щоб мати можливість розглянути поряд з розгляне медичному страхуванню вас і ваших близьких потрібно, це, можливо, допоможе зробити покупку зокрема медичного страхування людини багато менше місця на жорсткому, а також забезпечити медичне страхування Ваш сам вимагає для ціни, яку ви можете займатися одночасно.