мотоцикл кришка – ви і ваш велосипед

Статистика говорить, що 10 000 байкерів у Великобританію скасувати їх страхові поліси протягом зимових місяців щороку.

Багато власників велосипед буде замикати свої два колеса, але, на жаль, навіть при замкнених у гаражі, свої велосипеди залишаються в небезпеці.

Злодії добре відомо, що багато мотоцикли зберігаються в гаражах протягом зимових місяців і більше 600 велосипедів крадуть кожен місяць.

Якщо ви скасували вашу політику і ваш велосипед вкрали, ви не можете зробити обгрунтовану претензію. Тим не менш, має бути можливо зменшити кришку, заощадити гроші і як і раніше підтримувати необхідний мінімальний кришки від пожежі та крадіжки протягом зими.

Дратує особливість існуючої політики мотоциклі страхування є те, що знижка бонуси не можуть бути накопичені протягом довгого часу. Ви можете бути в змозі отримати деякі вигляді знижки ви повинні залишитися претензії безкоштовно протягом певного періоду з тим же страховиком, але це рідкісне явище.

Є кілька типів мотоциклів страховий поліс, зазначено Rider політики, зазначеної політики велосипед, перед третіми особами та каско. Зазначені вершника політики буде конкретно покриття вершника, а не велосипед. Перевагою цієї політики є те, що це дозволить вам їздити будь-якого мотоцикла до зазначеного розміру.

Зазначені велосипеді політики прямо протилежні і буде охоплювати тільки мотоцикл, а не вершника. Це було би відповідним політика Якщо ви хочете застрахувати число вершників на одному велосипеді.

На жаль, для мотоциклістів, особливо молодших вершників, їм доведеться платити більш високі премії за свої страхові поліси у зв’язку із збільшенням ризику їх обраного методу транспорту.

Третьою стороною є юридична типу мінімального страхування і найдешевший. «Третьої сторони» означає будь-яку особу, ви можете поранити або майно, можна пошкодити. Ви не виплачується ні для чого іншого, і ви будете все одно доведеться платити надлишку.

Комплексне страхування є найдорожчим і той, який платить за ремонт вашого мотоцикла, якщо він пошкоджений в результаті нещасного випадку. Це також означає, що, якщо аварія була не ваша вина, вам не потрібно чекати страхового іншого боку, по лінії як ваші страхування буде платити в будь-якому випадку. Однак, ви повинні будете заплатити надлишкової, але ви отримаєте його назад, коли страхові інші партії відшкодувати ваша страхова компанія. Така політика часто включають додаткові послуги, такі як розбивка покриття включені.

Деякі з ключових факторів, що впливають на премії віку. Молоді мотоциклісти тривожно високому аварійності і, за статистикою, набагато більш імовірно, будуть залучені в аварію, чим більш зрілі вершників. Збиток, який вони можуть заподіяти собі дуже часто дорогий і тривалий.

Рід занять також є важливим чинником премій. Працівники, які проводять багато годин в дорозі, подорожуючи з одного місця в інше будуть піддаватися набагато вищі страхові внески більше годин, які витрачаються на дорозі частіше відбуваються нещасні випадки.

Якщо ви внесли які-небудь претензії в останні роки для водіння нещасних випадків ви повинні очікувати, що це відіб’ється на більш високий, ніж у середньому премії.
Безпека пристроїв, таких як іммобілайзери, сигналізації, рульове замки та інші пристрої безпеки можуть використовуватися тільки при їх активації. Проте їх присутність призведе до значно більш низькою премією, особливо в міських районах.

Як і в будь автострахування, більш потужний мотоцикл, тим вище премія, ймовірно, буде. Зробити з велосипеда можуть впливати на премію також. Дорогі велосипеди, також, ймовірно, щоб залучити більш високі страхові внески.

Як і автомобілі, більшість мотоциклів буде знецінюватися досить швидко. У разі виникнення претензії матеріального збитку, страхові компанії будуть платити тільки поточну ринкову вартість вашого велосипеда. У цих умовах він не може бути варто платити додаткову премію для всебічного кришку над третім особам, пожежі та крадіжки тільки.

Якщо ви отримуєте окуляри від Вашої ліцензії за перевищення швидкості, небезпечне водіння і т.д. Ваше премія буде рости, якщо ви дискваліфіковані на термін ви знайдете страхування є дуже дорогим, коли ви отримаєте вашу ліцензію назад.

Іноді ви можете отримати знижки через підготовку ви зробили, проходячи розширений тест, як правило, вам знижку.

Все вищезазначене впливає на вашу премію, але вона також буде змінюватися, коли страхові компанії намагаються збалансувати свої ризики, і ви, як правило, знайти великі відмінності в цінах. Зробіть своє дослідження, хоча і не просто піти на найдешевші як іноді, страхові компанії намагаються зменшити за рахунок зниження премії кришку.

Пам’ятайте, що заборонено їздити без страховки і завжди залишатися чесним зі страховими компаніями. Якби вони були, щоб виявити, що ви не сказали їм те, що вони повинні були знати, ви можете виявити, що ваша страховка недійсна. Крім того, що вони не платитимуть претензії, це також може залишити вас до відповідальності за водіння без страховки.