мотоциклістів, безпека і смуг для руху автобусів

Якщо ви подорожуєте з допомогою транспортних засобів з двома колесами і двигуном, і якщо у вас було багато близьких дзвінки в зіткнення з автомобілів та інших транспортних засобів, або якщо ви зіткнулися з попередньої аварії з іншим водієм, який не бачив вас, то ви можете, як знати, що нещодавно затверджений пропозицію дозволити доступ до мотоциклістів смуг для руху автобусів може діяти як велика перевага.

Травми скоротиться на шість відсотків
Після цього року цифри на зниження кількості травм, викликаних аварій мотоцикла були виявлені, страховики консультує велосипедистів вжити заходів обережності, тоді як інші були запуску кампанії безпеки мотоциклів натиснути цифри далі.

Даними департаменту транспорту показав, що число жертв скоротилося на шість відсотків в просторі на рік.

Однак, згідно голова мотоцикліст Training Association (MRTA), Кевін Брайан, причиною того, чому стало лише невелике зменшення в мотоциклі жертв могло бути до більшого числа велосипедистів на дорогах Великобританії як все більше автолюбителів торгувати своєю автомобілі циклів у зв’язку з економічним спадом.

Він сказав: “Будь-яке скорочення втрат можна тільки вітати особливо з урахуванням зростаючої популярності та використання мотоциклів і скутерів. Хоча було дуже невелике збільшення загальної жертви, триваюче падіння курсу є позитивним знаком. ”

Лівінгстон вважає, що падіння до додаткових інвестицій в безпеку дорожнього руху.

Він сказав: “Лондон добре на шляху до досягнення жорсткої цільової я поставив, для 50-відсоткове скорочення до 2010 року число смертей і серйозних травм на дорогах столиці з 2000 року, збільшення інвестицій в безпеку дорожнього руху з 18 мільйонів фунтів. до £ 42m в цьому році допомогла зробити наші дороги безпечнішими. ”

Подальше падіння травм очікується
Вважається, що такий доступ дозволяє мотоциклістів на смуги для руху автобусів дозволить безпеки для мотоциклістів і інших автомобілістів на дорогах Лондона, в результаті чого кількість ДТП в Лондоні, щоб зменшити.

Раніше трирічний випробувальний забезпечення доступу мотоциклістів до червоної смуг для руху автобусів маршруту виявили, що число дорожньо-транспортних пригод та травматизму знизився на 42 відсотків.

Незалежно від зниження дорожньо-транспортних пригод, цей крок був залишений попереднім лорд-мера, Кен Лівінгстон.

Проте Борис Джонсон нещодавно надано мотоциклістів доступ до лондонської червоною маршрут руху автобусів в жовтні цього року.

Він сказав: “Я давно Вражає, що в той час як мотоциклісти можна використовувати для руху автобусів в багатьох інших містах і деякі з наших районів вони не дозволяють використовувати транспорт на маршрутах Лондона, що протікають по столиці.

Один із способів, ми можемо полегшити затори полягає в заохоченні більше людей, щоб встати на велосипеді, будь то педаль або активним, і я вважаю, що вони повинні бути в змозі розділити нашу ліній шини успішно і безпечно. ”

Кількість страхових випадків відмовитися
Отже, цей крок піде на користь галузі, як страхування мотоциклів на думку експертів, кількість мотоциклів страхових виплат, зроблених мотоциклістів може також зменшити.

Тим не менш, скутерів, мотоциклів і мопедів може виявити, що цей крок є тільки випробувальний термін 18 місяці, який розпочнеться 5 січня 2009 року.

Однак те, що гонщики можуть б знати, чому там має бути інший пробний період, коли попередній випробувальний термін виявився успішним?