мотоциклів – сховайтеся

Як літо підходить до кінця, близько 10 000 байкерів Великобританії починають думати про прокладання своїх мотоциклах протягом зимових місяців. З кінця жовтня по до Великодня, думка про двигун велосипеді не так привабливо і немає сенсу в оподаткуванні та страхування велосипеда. Велосипеди зимових умовах і зберігати подалі в задній частині гаража очікують кращої погоди. На жаль, злодії знають про це, і тому деякі 600 велосипеди крадуть кожен місяць.

Очевидно, що якщо ви повністю скасували вашу політику ви не зможете претендувати на цю крадіжку. Ви можете, однак, зменшити кришку до мінімуму для пожежі та крадіжки, і це варто врахувати.

Якщо ви більше використовуються для страхування автомобілів, ніж мотоциклів, ви знайдете деякі з особливостей страхування велосипедів дуже дивно. Наприклад, це не можливо, щоб накопичувати бонуси протягом довгого часу, так як з автомобілем. Іноді ви можете знайти страховика, який дасть вам знижку, якщо ви не претендують на певний термін з тими ж страховика, але це не є нормою.

Існують різні політики. Зазначено велосипед політики, зазначеної політики Rider, всеосяжного і третя сторона страхування. З зазначеної політики велосипеді ви покриття велосипеді, а не вершника. Це означає, що ви могли б застрахувати число вершників на одному велосипеді.

Зазначені вершника поліс покриває вершника, але не велосипед. Це означає, що вершник покрита на будь-якому мотоциклі до розміру, зазначеного на політику.

Всеохоплюючий і третя сторона страхування більше знайомі терміни. Всеосяжне є найдорожчим. Крім платити за ремонт велосипеда в разі випадкового пошкодження, він може запропонувати деякі додаткові послуги, такі як розбивка покриття. У разі виникнення претензії, ви будете платити тільки надлишок, як зазначено на політику. З третього боку ви просто купуєте мінімальний страхування. Це означає, що ви застраховані за будь-яке майно, ви можете пошкодити або людей, яких ви можете травмувати. Ви не будуть відшкодовані для вашого велосипеда або що-небудь ще і надлишок буде як і раніше виплачуватися. Третя сторона найдешевший вид страхування.

Молодший гонщиків стягується більш високі премії за свою політику через їх недосвідченість і підвищений ризик Велоспорт двигуна. Існує лякаюче високою аварійністю та статистичні дані говорять нам, що вони мають набагато більше шансів бути залученими в результаті нещасного випадку, чим більш зрілі вершників. Збиток, заподіяний самі часто дорогих і довічно.

Чим більше годин, проведених у дорозі, тим вище ризик і вершників з використанням їх велосипеди для переміщення з одного місця в інше, що стосується їхньої роботи беруть участь, імовірно, буде стягуватися більш високі страхові внески. Претензії, висловлені в останні роки для забивання нещасних випадків матиме негативний вплив на вашу премію теж.

Інші фактори, які впливатимуть на премію буде влада і зробити з велосипеда. Є кілька дуже дорогих велосипедах навколо і, очевидно, це буде означати більш високі премії стягується. Якщо у вас є будь-які штрафи за перевищення швидкості або небезпечного водіння ваша премія буде рости, і якщо ви повинні були бути дискваліфікований за період часу, страхування було б надзвичайно дорого, коли ліцензія була відновлена.

Щоб спробувати і отримати вартість премій вниз, розглянемо безпеки пристроїв, таких як іммобілайзери, сигналізації і рульового замки. Він також може бути можливість отримати знижки на будь-які навчальні курси Ви виконали.

Бути повністю чесним з вашої страхової компанії. Відмова розкрити те, що компанія пізніше виявляє, може призвести до втрати страхування. Мало того, що ви не отримати оплату за будь-які претензії, але ви можете бути притягнуті до відповідальності за водіння без страховки.

Інтернет-брокер зможе запропонувати вам багато порад, коли мова заходить про вибір страховика. Вони знайдуть Вибір політики відповідно з вашими обставинами, і їх досвід буде безцінним. Є тільки інтернет-пропозиції і знижки які вони зможуть запропонувати теж.

Тримайте застрахованих і безпечним.