моніторинг висвітлення на ваше життя

Одна з речей, ми цінуємо визначеності та передбачуваності. Було б добре, якби все залишилося колишнім, так що, як тільки ми поставили все на місці, ми могли б просто розслабитися і нехай життя проходить повз нас. На жаль, життя має неприємну звичку будити нас. Якщо нам пощастить, ми заклали плани покриття надзвичайних ситуаціях. Якщо ні, то це той випадок, підбираючи шматки, робота через проблеми і ставить нові плани на місці в наступний раз. Але є і проблеми, які тягнуться вгору на нас без фанфар, щоб оголосити про своє прибуття. Одного ранку ми прокидаємося і, коли ми дивимося навколо, ми знаходимо речі не те ж саме. Ласкаво просимо в явище інфляція. Це те, де ціни на товари та послуги повільно зростати з плином часу. Купівельна спроможність наших щотижневих або щомісячних крапель зарплати. З деякого переконання, наші роботодавці неохоче збільшити заробітну плату і компенсувати різницю. У результаті виходить стійка ерозія у вартості долара. Те, що було доброго суму двадцять років тому стає гроши сьогодні. Це являє собою тонку загрози. Якщо ви насправді думаєте про вашу адекватності страхового покриття, тобі просто плисти за оплаті внесків. Якщо станеться найгірше, ваші утриманці потім з’ясувати, там достатньо, щоб покрити витрати на похорон і заплатити родині витратах лише на місяць або близько того.

В ході недавнього опитування фінансової готовності, відповіді показують, що близько 60% всіх дорослих американців мають охоплення становить менше трьох разів їх чистий річний дохід. У багатьох випадках ця сума не буде достатньо, щоб погасити іпотеку на видатні вдома не кажучи вже забезпечують одноразова щоб подолати людей старше до втрати доходу не можуть бути відновлені. Але детально фінансового планування це більше, ніж простий формулою. Деякі галузеві фахівці рекомендують охоплення представляють не менше ніж за шість чи сім разів чистий річний дохід. Але це завжди краще починати з оцінки рівня боргів. Почнемо з іпотеки і будь-які інші кредити під заставу на сім’ю. Хоча ці суми повинні повільно опускаються протягом вашого життя, багато людей насправді підтримки або збільшення суми кредиту. Це може бути в торгівлі, як вдома або на звільнення деяких з корпусу капіталу як грошові кошти (які, безсумнівно, почати знову, як тільки рецесія закінчується). Першочерговим завданням має бути забезпечення, що окупація сім’ї з будинку, не загрожуватимуть. Тепер додайте в незабезпечених боргів овердрафтів та кредитних карт і магазину. Тоді які довгострокові плани, щоб заплатити за вищу освіту своїх дітей? Кількість утриманців і їхні потреби змінюються протягом вашого життя тому тримати суму покриття ж завжди варіант. Але, в більшості випадків, інфляція-коректури є кращим вибором, особливо якщо політика має грошового еквівалента. Це дає вам більше особистої безпеки в подальшому житті.

Планування Страхування життя це все про моніторинг потреб Вашої сім’ї та оцінці того, як багато і потрібно, щоб замінити вашу прибутковість. Коли ви починаєте з, завжди отримують максимальну кількість Котирування по страхуванню життя. Це також гарна ідея, щоб приймати самостійні професійні консультації з стратегії застосовувати за все своє життя, щоб отримати максимальну віддачу від політики ви купуєте.