молоді люди на своїх батьків політику страхування автомобілів

Це широко відома статистика, що багато молодих людей у ​​віці до 25 наведені в якості вторинних водіїв на своїх батьків політику страхування автомобілів. Як нова статистика зібралися разом, було відмічено, що ця вікова група виросла, і тепер дорослі віком до 31 в даний час перераховані на їх батьків автомобіля страхові поліси в якості вторинних водіїв.

Тому що ці молоді люди перераховані в якості другого водія на політику своїх батьків страхування, вони економлять багато грошей на поточні витрати наявності автомобіля. З настанням фінансової кризи в багатьох країнах світу, молоді люди знаходять будь-яким можливим способом, щоб скоротити витрати. Нині вони рухаються назад до своїх батьків, і намагається об’єднати їх політику страхування автомобілів. Страхування автомобіля може бути дуже дорогим щомісячний рахунок, особливо для водіїв у віці до 25, так як вони потрапляють в більш високий ризик кронштейна. Тому що страхування автомобіля за законом зобов’язаний в багатьох країнах, люди не можуть дозволити собі бути без нього. На жаль, іноді вони фінансово не в змозі мати його на своїх власних.

Існує, однак, лінія, які не можуть бути подолані відносно цього. Там немає ніяких проблем з кимось піддаючи себе вниз, як вторинний водій на страховий поліс іншої людини, поки вони тільки водити машину часу. Проблема виникає, коли батьків віддавати своїх дітей в якості вторинного вниз водіїв на їх політику, коли вони насправді є основною рушійною силою, що транспортний засіб. Дослідження показують, що число людей, які роблять це, різко збільшується. Для того, щоб заощадити на вартості страхування, молоді люди ставлять себе на їхніх батьків автомобіля страхові поліси в якості вторинних водіїв, коли вони насправді є єдиним водієм транспортного засобу.

Це розглядається як страхове шахрайство. Якщо один з цих молодих водіїв у ДТП, і страхова слідчі дізнаються, що вони насправді головною рушійною силою на транспортному засобі вони були перераховані в якості вторинного драйвер, вони не будуть виплачувати. Гірше того, ці драйвери можуть бути пред’явлені звинувачення в шахрайстві! Він заходить так далеко, що молодий водій будуть купувати їх власний транспортний засіб, і зареєструвати його на своє ім’я, але вони поставлять страхування автомобіля на ім’я своїх батьків, як ніби вони є основним водієм транспортного засобу.

Для того, щоб уникнути наслідків такий автомобіль страхового шахрайства, настійно рекомендується, що молоді люди приймають свої власні страхові поліси. Навіть якщо це не є фінансово життєздатними, це має бути зроблено! Не має сенсу для батьків віддавати своїх дітей на їх страхові поліси, і платити ці гроші кожен місяць, коли страхова компанія не буде платити, коли вони дізналися про шахрайство вчиняється. У відчайдушній Financial Times, молоді люди можуть навіть вивезти страхування відповідальності перед третіми особами, який є одним з найдешевших варіантів. Це покриття буде платити за шкоду іншим транспортним засобом водієм хіти. Воно не може покривати фактичні руху транспортного засобу, але це краще, ніж нічого. Особливо, якщо молоді дорослі дисків в розкішний автомобіль!