молоді водії змушені платити “захмарні” премій за страхування автомобіля

Молоді водії платять істотні премії, щоб застрахувати транспортні засоби, які привели багато підлітки не в змозі застрахувати свої автомобілі.

Один учень-водій був дуже здивований, коли він отримав цитату з одного провайдера автострахування ціноутворення його кришку на приголомшливі £ 17000 застрахувати свою £ 2000 Vauxhall Corsa.

Джеймс Хейс, студент повороту 17 на наступному тижні, збережені протягом тривалого часу, щоб бути в змозі дозволити собі його одним-літровий автомобіль, але був приголомшений у високій котирування на страхування автомобіля.

Джеймс випадку ‘підкреслює, як страховики все частіше використовують неймовірно високою премії в якості зброї проти молодих водіїв-чоловіків.

Наявність дефіцитних за розумними цінами страхування, пропонованих молодим водіям звинувачується від припливу в незастрахованих водіїв, що призводить до вартості кришки для збільшення для інших і призводить до подальшого страхуванню водіїв звільнення всі разом.

Інший поширений метод, який використовується, щоб обдурити систему, коли батьки драйверів батьків ставлять себе в якості основної рушійної на їх дитячих автомобілів, які є порушенням закону.

Пряме страхування автомобіля лінії сказав йому, що всі цитати породжених клієнтів зберігаються – так що якщо потенційний клієнт отримує цитату, але пізніше зрозумів, що це занадто дорого, і повторив процес, але з додаванням батька в якості основної рушійної замість цього, страховик не платитиме , як система розпізнає, що це був, очевидно, фасадом.

Прес-секретар з прямого страхування лінії сказав: “Фронтування є шахрайством і наслідки можуть бути серйозні – від додаткової премії будучи необхідності, скасування політики (і, отже, невиплата позову), а також страхувальник додаються шахрайства бази даних фінансової галузі.

Страховики бачити молодих чоловіків як більш ризиковану групу на основі статистики аварій яка карає будь-якого, який, трапляється, потрапляють в цю категорію.

По дорозі гальмівний благодійність безпека, чоловіки віком від 17 до 20 років майже в десять разів більше шансів бути вбитими або важко поранені в результаті автокатастрофи, ніж літніх водіїв, у той час як один з п’яти нових драйверів має аварії протягом шести місяців проходження їх випробування ..

Асоціація британських страховиків (ABI) також підтримує цю статистику, з цифри, що показують, що середня позовом молодшої водій в три рази більше, ніж літніх водіїв.

Але відмова страхових компаній пропонують доступні корки до підлітків чоловічої статі призвела до майже чверті всіх молодих чоловіків водіїв їздити незастрахованих, відповідно до гальма, який закінчується вартістю всіх автолюбителів, як вони платити по £ 500 млн. щорічний рахунок за нещасні випадки, викликані незастрахованих водіїв.

Штрафи даються, коли водій незастрахованих спійманий за водіння без кришки, проте ці штрафи можуть бути як 200 фунтів стерлінгів плюс шість точок на ліцензії – що може бути більш привабливими цінами, ніж породження з тисячі для простої політики.

За словами А.А., страхування автомобіля підскочили на 11% протягом останніх 3 місяців в поодинці. Середня страхова премія автомобіль для водіїв, які витратити деякий час ходити по магазинах навколо становить £ 704, але більшість молодих водіїв може чекати платити більше, ніж за £ 1500.

Пан Хейс говорить: “Я використовував шість порівняння веб-сайтів і найдешевший комплексний цитату я знайшов, як учень-водій склала £ 2257 з ibuyeco. Це піднімається до £ 3555 з адміралом, коли я проходжу мій тест. Це смішно, коли моя машина коштує всього £ 2000.

Найдорожчий комплексний цитата була з зеленого страхова компанія, цитує його £ 17000 на рік.

Пан Хейс заявив, що не хочуть більше всього основну політику на пропозицію – третя сторона-тільки страховку – і не хоче визнати недійсним його страхування фасадом.