молоді водії більше схильні до ризику смерті від нещасного випадку

Міністерство транспорту сказав, що вісім з десяти випадкових смертей, пов’язаних з 15 до 19-річного чоловіка у Великобританії є дорожньо-транспортних пригод. З цифрами, як це легко зрозуміти, чому страхування автомобіля вище для молодих водіїв, ніж для більш досвідчених користувачів дороги. Згідно з інформацією, опублікованою Міністерством транспорту показує, що кожен день чотири людини були вбиті або поранені в результаті нещасних випадків, які пов’язані молодші автолюбителі.

У дослідницькому звіті, опублікованому Асоціацією британських страховиків (ABI), це показало, що: “В останні кілька років, частка молодих водіїв вбиті або важко поранені на наших дорогах збільшилася, в той час як загальне число смертей і серйозних травм має впав. “ABI об’єднали свої зусилля з гальмом, RoadSafe, парламентський рада з безпеки на транспорті та Фондом RAC. Разом організацій прагнемо зробити молодим автомобілістам безпечніше на дорогах.

Молоді водії мають набагато більше шансів бути залученими в серйозні ДТП, ніж старі автомобілістів. Від 17 до 20-річних чоловіків майже в 5 разів більше шансів бути в аварії, яка включає в себе жертвою, ніж від 30 до 59 річних чоловіків. У 2005 році майже 1200 молодих водіїв були вбиті або важко поранені на британських дорогах, це більше, ніж 3 кожен день. Майже 1 в 4-х пасажирів, хто отримав серйозні травми ДТП були пасажиром молодий водій в той час.

Через цих вищих статистика аварій автомобілів страхові компанії можуть запропонувати тільки молоді водії дорогих угод страхування. Молоді водії більш ніж у два рази більш ймовірно, потрібно подати позов, ніж зрілі автомобілістів. Але що ще більш вражає, середня вартість кожної претензії, що пред’являються молодших водій в три рази більше. ABI говорять, що дві основні причини для молодих водіїв, що мають більш нещасні випадки відсутності досвіду в різних дорожніх умовах і “схильність до непотрібного ризику”.

“Багато молоді водії мають погану оцінку дорожніх умов і не можуть пристосуватися їх стиль водіння, де це необхідно». Дослідницькому звіті ABI говорить. У доповіді також говориться, що менш досвідчені водії часто переоцінюють свої здібності і безпеки на дорозі. Нещасні випадки особливо ймовірно, коли молоді автомобілісти водіння в нічний час, водіння на мокрій дорозі або переговори поворотах.

Водіння в нічний час становить загрозу для молодих водіїв, тому що згідно ABI доповідь: “Водіння в темряві вимагає різних навичок від водіння в світлий час доби. Драйвери також, швидше за все, знаходитися під впливом алкоголю або наркотиків в нічний час.

Отже, більше 50% аварій за участю молодих водіїв-чоловіків, які призводять до травм смерті чи серйозної відбуваються в нічний час, у порівнянні з 35% для літніх водіїв. ”

У доповіді також говориться, що: “Молоді водії подвоїти свій ризик отримання травми смерті або серйозних при русі в нічний час.” Молоді водії переговори вигини страждають в два рази більше аварій, літніх водіїв і 40% нещасних випадків, які включають молодих водіїв відбуваються на мокрій дорозі. У доповіді також говориться, що молоді люди їздять 11% швидше, ніж у середньому більш досвідчені водії і “перевищенні швидкості підвищує вірогідність аварії.”