молодих водіїв страхування – зниження витрат для молодих водіїв

У зв’язку з тим, що молоді водії представляють такого високого ризику на дорогах (і той сумний факт, що в статистичних ясно показують, що вони роблять), отримуючи молодих водіїв страхування не буде настільки ж дешево, як він це робить для більш досвідченого водія. У деяких випадках ви знайдете автострахування компанії, які не будуть покривати молодих водіїв на всіх, особливо оновлень драйверів і тих, з попередньою ліцензії. Це все через статистики навколишні молоді водії, які роблять пошук молодих водіїв страхування так важко.

Статистичні дані говорять самі за себе

Є деякі тривожні факти у Великобританії оточуючих молодих водіїв. Це залежить тільки від молодих водіїв змінити цю статистику і стати безпечними водіями. Ось деякі статистичні дані, які призводять до страховиків зарядки набагато більше, щоб забезпечити молодій людині:

Гарна оцінка показує, що більше, ніж один з п’яти всіх серйозних дорожньо-транспортних пригоди за участю водіїв які у віці до 21.

Дорогах Великобританії забирають життя або серйозні каліцтва близько 3000 молодих водіїв щороку.

У перший рік водіння, один з кожних п’яти водіїв завалиться. Більшість з них пов’язані з водінням на дуже великій швидкості, втративши контроль над автомобілем, аварії вночі і аварій при обгоні і поворотах переговори.

отримати кращу ціну на молодих водіїв страхування автомобіля

Є речі, які ви можете зробити, щоб знизити вартість страхування автомобіля для підлітка або нового драйвера. Купуйте онлайн страхування після магазинах навколо для спеціалізованих компаній. Ви можете отримати 10-відсоткову знижку від більшості інтернет-компаній при купівлі через їхній сайт. Це гарний початок економити трохи грошей і легше в будь-якому випадку, так що ви можете також зробити це.

Страхової компанії хотіли б почути, що молодий водій прийняв додаткові уроки або спеціальний курс, щоб зробити їх краще водія. Візьміть Pass Plus програми або щось настільки ж добре, як це визнається в якості внеску до вас бути кращим водієм і, отже, більш низький ризик для страховика. Прохід Плюс програма навчить молодий водій, як вести в різних умовах, таких, як водіння в міських умовах, і всі водіння погоди та нічного водіння. Багато страхових компаній будуть давати від 20 до 30-відсоткову знижку для проходження цієї програми. Кількість грошей ви заощадите в страхові внески більше платить за курс. Це дуже добре стоїть програму і ви повинні дати йому значну думку.

Тримайтеся подалі від високої продуктивності транспортних засобів. Швидкі машини з потужними двигунами є дуже дорогими, щоб забезпечити, особливо для молодий водій, тому що вони набагато більш імовірно, привести до аварій і претензій. Візьміть невеликий, старий автомобіль для вашого першого автомобіля. Менше і дешевше автомобіль, тим менше страховка буде.

Якщо Ви можете, залишити свій автомобіль у гаражі на ніч. Це стримуватиме злодіїв і страхові компанії часто дати вам перерву на страхування, коли ви гаражі вашого автомобіля в нічний час. Само собою зрозуміло, що ви повинні уникати будь-яких порушень на вашій ліцензії. Кожен випадок порушення збільшить ваші страхування.

Багато людей використовують їх батьки страхування, щоб покрити їх, але це тільки правова, якщо автомобіль належить вашим батькам і один з них є основною рушійною силою. Якщо це ваш автомобіль і ви основний драйвер, ви порушуєте закон, і якщо ви потрапили в аварію ваші страховики можуть не окупиться. Якщо ви можете зробити це таким чином, їх безпечного водіння запису допоможе зберегти премії навіть нижче, додавши молодий водій.

Таким чином, ви бачите, що є способи, щоб отримати молодих водіїв страхування і шляхи, щоб спробувати знизити страхові внески. Придивіться до цін в Інтернеті, поки не знайдете компанію, яка відповідає вашим потребам.