молода мама не може працювати – страхування доходів приносить разової допомоги матерям

Дохід від страхової часто є останньою тип покриття на розумі кожного. Це тим більше вірно для однієї робочої мам, у яких є світ проблемами в кожен день. Кар’єра мами, однак, може мати реальні проблеми, якщо вони раптом не може працювати через хворобу або травму. Коли зарплати зупиняється, життя може змінитися дуже швидко.

Доктор Керрі Birdwell є мати-одиначка і практикуючий акушер з процвітаючою практикою. Її 9-річна дочка навчається у місцевій школі класі і грає у футбол в місцевій лізі. Доктор Birdwell був осторонь з панкреатитом в минулому році і був не в змозі працювати протягом п’яти місяців, протягом яких її практиці був закритий.

“Я досі не знаю, як я отримав панкреатиту.”, Каже д-р Birdwell. “Це відбувається майже виключно у людей, які багато п’ють, і я не п’ю!”

Тяжкості захворювання доктор тримав Birdwell від її ніг протягом декількох місяців, протягом яких вона повинна була відправити пацієнтів до лікарів. “У мене не було ніякого доходу від практики … буквально нулю. На щастя, мої доходи страхових ногами протягом 60 днів, і я почав отримувати чеки від політики “.

Доктор Birdwell здійснюється короткострокове і довгострокове страхування доходів (також називається страхування на випадок інвалідності). Її політика заплатив $ 6000 на місяць. “Яка знахідка. У мене був зануритися в економії для всього, від бакалії до танцю моєї дочки класів і взяти на прокат автомобіль, щоб взяти мене туди і назад до лікаря щотижня. ”

Статистика показує, що 1 з 3 американських робітників буде відсутній на роботі протягом не менше 90 календарних днів у зв’язку з хворобою або травмою. 1 в 5 вийде протягом більше року. Без довідки про доходи страхування, всі витрати, в тому числі щомісячні іпотечні, надходять безпосередньо з заощаджень.

Недавнє дослідження показало, що майже половина всіх викупу є прямим результатом власник її не був фізично або розумово в змозі працювати. Як тільки заощадження пішли, Будинок знаходиться поруч, а звідти … фінансового краху.

Дохід страхування може бути запасний варіант, який отримує Вас через важкі часи. Індивідуальні політики, в середньому, покриває до 60% від вашого доходу і потенційно більш. Покриття може бути записана надати пільги для власників бізнесу, поки їх регулярний дохід не повернеться до нормального життя, а не тільки, поки вони не в змозі повернутися до роботи. Безліч інших опцій доступні в залежності від вашої професії.

“Мій короткий термін дії страхового поліса виплачується протягом перших 6 місяців, а я навіть не був у змозі працювати. Моя довгострокова політика ногами в після цього і заплатив протягом ще 6 місяців, поки не було практики і збирається знову і моя думка платити додому повернувся на трек “, коментує Др Birdwell.

Додаткове страхування доходів може підключити багато отворів зазвичай зустрічаються в спонсорованих роботодавцем групи покриття. Таке покриття захищає зазвичай до 60% від вашого доходу, однак, вигоди оподатковуються як регулярний заробітної плати, зниження ваших забрати додому, щоб приблизно 42%. Групові політики також пронизана винятків і виключень, які обмежують пільги і навіть виключити певні умови.

Додаткове покриття можемо допустимо заповнити прогалини групової політики і буквально розширити охоплення до 100% від регулярного доходу. Крім того, вигоди від додаткових політики не обкладається податком, тому що ви, а не ваш роботодавець, платять невелику націнку.

“Доходи від страхової був заднім числом, щоб сказати вам правду. Я був більше стурбований страхування життя. Але, врешті-решт, доходи страхування є те, що тримало нас від проблеми “, д-р Birdwell підкреслює.

Молода мама потребує будь-якої допомоги, вона може отримати, особливо самотні працюючі мами. Бути матір’ю-одиначкою означає, що ваші зарплати, як рахунки платять. Втрата, що зарплати під час хвороби або травми можуть бути катастрофічними. Доступного страхового поліса доходу може забезпечити грошовий потік, коли ви не можете працювати, і доставити одиноких матерів допомогти, коли вони потребують цього найбільше.