можливих замінників для оплати страхового захисту

Особливо в даний час втрати роботи клімат неспокою і нещасного випадку або хвороби може статися в будь-який час. Він мудрий, щоб мати дохід захисту. Це необхідно, щоб розтягнути на всі ваші витрати, а не тільки одного прямого дебету з багатьох. Оплата страхового захисту повинна бути уважно розглянуті, оскільки це не завжди краще покриття. В інтернеті є кілька дуже конкурентоспроможних схем захисту, і це дійсно варто вивчати далі. Ми пропонуємо кілька інших варіантів розглянути також наступним чином:

Знати, де ви стоїте з вашим роботодавцем – повною мірою зрозуміти, що покриття у вас, якщо ви працюєте і з’ясувати, що вони будуть платити вам, якщо ви захворіли або потрапили в аварію і на який термін. Останнє, що потрібно зробити, це заплатити за додаткові покриття, що ви вже маєте. Звичайно роботодавець буде платити тільки протягом певного періоду часу, тому ви повинні встановити цей, і з’ясувати, що ви могли б зробити, якщо ви все ще не можуть повернутися на роботу і в кінці цього часу. Якщо ви безробітний або самозайнятих, то у вас немає роботодавця звернутися до так що це важливо, що ви чи іншу форму кришкою, щоб захистити вас.

Ви можете мати право на державні допомоги – держава, допомоги виплачуються на основі ваших національних страхових внесків по інвалідності, нещасних випадків і хвороб, так що вам потрібно буде дізнатися, якщо ви мали право. Як працівник, Обов’язкове допомогу з хвороби (оплачується роботодавцем) зазвичай виплачується протягом 28 тижнів, і в даний час складає трохи більше 75 фунтів на тиждень. SSP іноді поповнювався деякими роботодавцями, але за своїм розсудом і може бути більше або менше 28 тижнів. Все це буде докладно описано у вашому трудовому договорі. Після 28 тижнів минуло деякі співробітники можуть мати можливість вимагати допомога з непрацездатності короткострокові; вона виплачується починаючи з 29 тижня до 52-го тижня хвороби, а також трохи більше 75 фунтів.

Обов’язкове допомогу з хвороби не може претендувати будь-який, хто не за наймом, але в деяких випадках вони можуть претендувати на допомогу з непрацездатності, а не. Ви можете відвідати Департамент праці та пенсій сайті повну інформацію про державні допомоги.

Зміни на пільги – У жовтні 2008 року були внесені деякі зміни в деякі переваги. Допомога з непрацездатності була скасована і замінена на нову називається зайнятості та допомога на (ЄКА). Обов’язкове допомогу з хвороби як і раніше приділяє протягом 28 тижнів, щоб співробітники, але після цього йде період оцінки з 13 тижнів, коли буде визначено, чи маєте ви право для ЄКА і для якого типу. У цей період ви отримаєте кількість на тиждень, що становить приблизно такий же, як посібник шукають роботу – близько 60 фунтів на тиждень протягом більше 25 років. Самозайнятих, однак, тепер йти прямо до оцінки протягом 13 тижнів.

Після оцінки Є 2 типу ЄКА, що ви можете бути нагороджені: якщо ви не в змозі провести будь-якій роботі ви будете мати право вимагати ЄКА 89,50 – 102,10 фунтів на тиждень. Якщо ви в змозі зробити деякі форми роботи ви можете вимагати ЄКА 89,50 фунтів, поки ви не можете працювати, і ви також повинні брати участь в інтерв’ю, які орієнтовані роботи, щоб допомогти вам повернутися на роботу.