може ваш будинок страхового встати на погоду

У 2004 році страхової галузі, що близько 45% від їх претензії були врегульовані за збитки, викликані погодою. У січні цього року цей відсоток піднявся так високо, як 60%, з можливим £ 300 мільйонів доларів збитку претендують домовласників для пов’язаних з погодою інцидентів.

А ваш будинок застраховані від пошкодження від сильного вітру? Чи буде ваша страхова компанія виплачує відновити збиток, заподіяний коли ваша сантехніка зависає? Скільки вам доведеться платити зі своєї кишені за ремонт, якщо сильний снігопад дістає ваша водостоків або пошкодження вашої дахом?

Якщо ви не впевнені у відповідях на ці питання, він може виявитися просвітницької витягнути ваш будинок страхового поліса, а для читання. За словами прес-секретаря промисловості, занадто багато домовласників дізнатися, що їх будівлі страхування робить, і не поширюється на після того як вони отримали збиток, і подав заяву. Це характерно для багатьох домовласників, які зазнали шкоди в свої будинки під час сильного вітру в січні минулого року, який знайшов, до їх шок, що вони будуть на своїх плечах тягар рахунків за ремонт з власної кишені.

Насправді, останні дані показують, що більше третини домовласників немає вдома страхування на всіх, і багато інших платять за політику, яка не в достатній мірі забезпечити збиток, який вони можуть зіткнутися з несприятливими погодними умовами.

Домашніх страхових полісів значно коливатися саме те, що погода збиток, який вони охоплюють, і скільки ви повинні платити, перш ніж страхова компанія буде платити свою частку. Ось чому так важливо, щоб сісти з вашої політикою або ваш брокер – або обидва – обговорити точно, скільки у вас є покриття для пов’язаних з погодою збитки, і якщо існують обмеження і виключення, щоб це покриття. Деякі з найбільш поширених винятки та обмеження включають в себе:

Збиток від повені

Якщо ви живете в районі з високою ймовірністю повеней, можливо, буде потрібно купувати окремі кришки для відшкодування збитку від повеней. Дуже важливо, що ви не нехтуйте цим, скажімо страхових представників. Вартість ремонту пошкоджень після повені можна легко запустити до £ 30 000 або більше. Порівняйте це з погодними середньому позов приблизно 500 £.

Вода збиток від вибуху труби

Слідкуйте за обмеження на суму збитку ви можете претендувати, якщо ваші труби замерзнути і розірватися. Прорив труби у вашому горищі може швидко пошкодити стіни і стелі, і привести до нездорової зростання цвілі і грибка, якщо не очищаються належним чином. Вартість усіх цих ремонтів може легко і швидко монтувати вище типові обмеження на збитки.

Зміст Заголовна

Якщо у вас є лише страхування будівель, ви можете знайти собі не пощастило, коли пошкодження даху призводить до руйнування вашої дорогою драпірування, килими і меблі. Навіть якщо ви носите кришку для вашого утримання будинку, ви можете нести додаткові страхові якщо у вас є дорогі предмети, як східні килими або твори образотворчого мистецтва.

Відкритий і саді

Багато політиків охоплюють тільки елементи всередині вашого будинку від погодних ушкоджень, в той час як інші політики навіть заплатити, щоб замінити пошкоджені рослини бурями в складних погодних умовах. Якщо ви завзятий садівник, або мати відкритий внутрішній дворик і двір обладнання, вважають політики, яка включає в себе сад кришкою.

Обов’язково ознайомтеся вашої політики періодично, щоб бути впевненим, що ви зберегли його в актуальному стані, особливо, коли ви робите покупки нової або додати розширення до вашого будинку.