може бути геєм перешкодити вам отримати страхування життя

Незважаючи на те, що з жовтня 2005 року страхові компанії ніколи не питали, які питання, які можуть призвести до розкриття сексуальності (і тому можливість ставки страхових внесків піднімається через можливе ВІЛ / СНІД з’єднання), побоювання з приводу страхування життя рахунок і забобони збереглися в гей-співтоваристві.

Непотрібні страхи привели до багатьох відкидаючи страхування життя в цілому – недоцільно крок для тих, хто з партнером або іпотеку. З тих пір як перша поява СНІДу на початку 1980-х, багато геїв застосування для страхування життя скаржилися на несправедливе поводження, відповідаючи на запитання про сексуальність (“гей питання”) на заявки на страхування життя, критичне охоплює хвороба і доходів захисту.

Керівництво ABI було покладено край цій практиці, і що того, щоб просити будь-яку іншу нав’язливу особистих питань. У посібнику також прояснилася поширена помилка, що просто взяти тест на ВІЛ буде руйнівним для додатків з геїв. У самому справі, ви не зобов’язані декларувати негативних тестів.

З іншого боку, страховики можете задати всі заявники більш загальне питання, такі як “Протягом останніх п’яти років, ви були схильні до ризику зараження ВІЛ-інфекцією?” Це зрозуміло, враховуючи, що ВІЛ можна заразитися не тільки в результаті небезпечного сексу, але і при внутрішньовенному введенні наркотиків, переливанні крові та хірургії здійснюється в певних частинах світу.

Якщо ви дали позитивний результат на ВІЛ, ви, швидше розкрити цю інформацію у своїй заяві. Ви повинні також розкривати будь-яких венеричних захворювань ви можете мати, хоча ви не очікується прийняття відповідних рішень щодо медико-санітарних наслідків таких захворювань. Разові незначних інфекцій, ймовірно, не бути будь-який інтерес для страховиків, але якщо є які-небудь сумніви з приводу довгострокових наслідків для здоров’я (як, наприклад, було б у випадку, що стосуються сифіліс) лікар буде зв’язатися, з вашої згоди .

Крім того, страховики більше не можуть робити припущення про сексуальність від подробиць ваших житлових умов, роду занять або історії хвороби. Окупація людини тепер не може бути використаний для вказівки ризик зараження ВІЛ, проте він є законним для страховиків, щоб запитати про вашу професії для цілей розрахунку ризику смерті або нещасних випадків на виробництві.

За даними ABI, є в даний час немає даних про сексуальну поведінку пар в цивільне партнерство. Отже, деякі компанії по страхуванню життя як і раніше ставитися гей-пари, як самотні люди при оцінці ризику зараження ВІЛ, в той час як інші постачальники застосовують такої ж уваги тим, хто в цивільне партнерство, як вони будуть до гетеросексуальної подружньої пари.

За даними Управління національної статистики, майже 16 000 геїв партнерства мали місце після закону про громадянські Партнерство грудня 2005 року. І в даний час, ABI працює, щоб гарантувати, що чоловікам реєстрації громадянського партнерства розглядаються так само, як подружні пари, у зв’язку з ризиком ВІЛ.