може безпечних доріг означати менше аварій і претензій

Кількість дорожньо-транспортних пригод, які відбуваються у Великобританії, був джерелом занепокоєння для кількох людей, особливо враховуючи наслідки для життя і фінансових витрат. Зі швидкістю майже 460 жертв на 100000 чоловік, випадок Англії є найбільш тривожним з усіх регіонів країни.

У нещодавній доповіді Інституту перспективних автомобілістів (IAM) було виявлено, що водії в регіоні Йоркшир і Хамбер, більш імовірно, вмирають або страждають від травм у ДТП, ніж де-небудь ще в Англії. Навіть в Англії деяких місцях є більш ризикованими, ніж інші з точки зору аварій і нещасних випадків. Ця позиція була підкреслена через фактів, що показують, налічувалося більше 3000 серйозних аварій в регіоні в 2007 році, з яких більше 280 закінчилися смертельним результатом.

Витрати на страхування

Проблема тут у тому, що в той час як існує більш висока ймовірність для людей, щоб бути в аварії в цих місцях, вона також має на увазі, що страховики можуть зіткнутися з більш претензій, а несуть більш високі витрати, ніж у частинах, де ризик автокатастрофи нижче. Можливо, це пояснює, чому було повідомлення про зростання пригод і більш високі страхові внески.

Пред’явлення вимоги саме по собі не проблема, це стає проблемою тільки там, де є халатність чи, якщо це повторювані. Для водія, який докладає всіх зусиль для підтримки чистого аркуша і не зберігаєте немає претензій бонус, навіть легка аварія, яка призводить до виплати його або її страховик міг бачити, що бонуси зникають.

звинувачувати

Але це водії завжди винні в аваріях на наших дорогах? У деяких випадках автомобілістам відіграють величезну роль у виникненні нещасних випадків, але це не завжди так. Приклади ситуацій, коли водії чітко винен включають водіння в нетверезому стані, перебуваючи в занадто великому поспіху або просто бути безрозсудним, а не підкорятися правилам дорожнього руху. Хоча останнім часом, навіть коли водій не винен, є шахраї, які забезпечують, що ви потрапили на них ззаду, таким чином вони можуть подати позов на вашого поліса страхування автомобіля.

Інші фактори, які знаходяться поза контролем автомобіліста іноді відповідальність за дороги або автомобільної аварії. За даними ІАМ, це може бути через низьку безпеку дорожнього руху заходи, оскільки там менше інвестицій у підтримку в порядку вулиць. Це може доводиться більш високий рівень нещасних випадків у деяких частинах, в порівнянні з іншими районами.

Кращого розуміння цього сценарію буде досягнута, якщо ситуація в Англії в порівнянні з іншими частинами Великобританії. В Уельсі, наприклад, тієї ж доповіді наголошується, що дороги в регіоні є найбезпечнішими в країні і, як наслідок менше аварій записуються. Проте, в доповіді додав, що володіння автомобілем є найбільш поширеним в валлійської області, ніж в інших частинах країни. Як правило, можна очікувати, що ситуація буде навпаки.

рішення

Вищевикладені висновки призводять до питання про те ніяких зусиль, щоб впоратися з проблемою дорожньо-транспортних пригод буде нереально без рішення низки протиріч. Стільки, скільки водії змушені діяти в рамках правил дорожнього руху, в тому числі забезпечення того, щоб їх транспортні засоби покриті, вона залишиться просто жебрацтво питання, якщо дороги не належним чином закріплені.

У зв’язку з вищевикладеним уряд, як вважають, робить безпеку дорожнього руху одним з головних пріоритетів шляхом вживання заходів до зниження нещасних мішеней вони 2020 роком. Він також сказав, що працює над планом, який дасть водіям чесну угоду.

Незважаючи на уряд зусилля, вона ще занадто рано святкувати перемогу, як Нейл Грейг, директор з питань політики та досліджень у IAM, попередив, що: “Багато роботи ще належить зробити, щоб згладити неприйнятні зміни в інвестиційній та жертв у країни “.

У той же час, жертв аварії може принаймні, зробити заявку, щоб отримати компенсацію за свої болі, травм і за будь-які витрати inccured. Claiment потрібно тільки дізнатися, як зробити це, звертатися у відповідні експерти, такі як травми адвокат