може Каліфорнія медичного страхування реформі допомагають боротися з грипом

У міру наближення нового сезону грипу, ви могли помітити, рекламні ролики з нагадуванням про необхідність зробити щеплення. Станом на 23 вересня 2010 року, медичне страхування в Каліфорнії новий мандат щодо превентивних заходів, в тому числі щеплення. Як і всі інші держави, Каліфорнія планів медичного страхування повинна забезпечити грипу щеплення і інші рекомендовані профілактичні послуги без справляння ви співстрахування суми або робить вас зустріти франшизи перед профілактичних служб покриті.

Будь-яке нове медичне страхування в Каліфорнії виданий після 23 вересня 2010 повинні відображати це поліпшення, але зміни можуть бути не відображені в старих планах, поки плани не продовжите. Це означає, що зміни не можуть не набрати чинності, поки багато планів річні дати продовження на 1 січня 2011 року.

Які унікальні законами штату Каліфорнія і грип?

Ви ніколи не замислювалися грипу щеплення потрібні серед персоналу лікарні? З їх тісному контакті з пацієнтами, працівники лікарні могли передавати грипу у пацієнтів з ослабленою імунною системою. Протягом 20 років, Центри з контролю і профілактиці захворювань (CDC) рекомендував, щоб всі медичні працівники отримують щеплення проти грипу.

За законом штату, лікарнях догляду в Каліфорнії зобов’язані надавати безкоштовні щеплення від грипу співробітникам, але працівники лікарні не зобов’язані бути вакциновані. Лікарні надалі зобов’язані повідомляти, скільки їх співробітників були вакциновані і як багато з них відмовилися. Каліфорнія може бути єдина державна подібні звіти публікувалися.

З 2006 року Департамент Каліфорнії охорони здоров’я була юридично зобов’язані публікувати таку інформацію, але вона до цих пір не зробив, що доступні для сезону грипу 2008-2009 рр.. Дослідження показують, що спалахи грипу в лікарнях зменшуються, де більшість співробітників були вакциновані.

яким чином лікарень Каліфорнії активізували персоналу щеплення?

Протягом 2008-2009 сезону грипу, лікарні в районі Сакраменто повідомили вакцинація від 44 до 71 відсотків своїх співробітників. Більше співробітників, як вважають, отримав щеплення від грипу на наступний рік, коли стикаються з новим штамом H1N1.

Лікарні в системі охорони здоров’я UC Davis вдалося підвищити ціни співробітника вакцинації від менше половини свого персоналу (на 46 відсотків) протягом 2007-2008 сезону грипу до 71 відсотків протягом сезону 2008-2009 років. За сезон H1N1, щонайменше 83 відсотків свого персоналу були вакциновані проти грипу і стандартні 81 відсотків отримали пострілів проти вірусу H1N1.

З Kaiser Permanente лікарні, два з трьох підвищений рівень вакцинації серед їх персоналу протягом 2009-10 сезону грипу. Шістдесят один відсоток співробітників Kaiser Roseville були щеплені, і 59 відсотків Морс Avenue кайзера персонал лікарні отримали щеплення від грипу.

Навпаки, вакцинація серед співробітників на півдні Kaiser впала з 67 відсотків у минулому році до одного відсотка до 66 відсотків.

Навколо Сакраменто, Саттер лікарні повідомили, що 77 відсотків їх працівники були вакциновані протягом 2009-2010 сезонів грипу. Що необхідно зробити, щоб отримати всі співробітники лікарні вакцинуватися?

Що ви можете зробити, щоб запобігти ловити грипу?

З реформою охорони здоров’я, навіть якщо вам доведеться купити високим податком Каліфорнії план медичного страхування, щоб зробити доступним премій, ви все одно можете рекомендуються профілактичні послуги, такі як грип вакцинація, без додаткової доплати зборів і вартість буде покриті незалежно від Вашої франшизи.

Крім грипу щеплення, є кілька здорового глузду запобіжні заходи, які можуть допомогти вам зберегти здоров’я протягом майбутнього сезону грипу. Мийте руки часто дійсно допомагає запобігти зараженню. Миття рук може не вбивають мікроби, але він безперечно може вимити їх від вас. Антибактеріальне мило не може бути більш ефективним, ніж звичайні мило, але те, як ви миєте дійсно має значення.

Вам не потрібно гарячою водою, але теплою водою рекомендується, щоб ваші руки чистими. Енергійно мийте руки з милом протягом 20 секунд. Після промивання вимкнути воду з паперовим рушником, щоб не повторно забруднити руки і ретельно висушіть їх. Змочіть руки набагато більш імовірно, будуть нести мікробів, ніж сухі руки.

Як щодо дезінфікуючі засоби для рук? Дослідження, проведені Центром контролю захворювань показує, що дезінфікуючі засоби для рук, принаймні настільки ефективні, як миття рук, якщо ваші руки явно не брудно. Щоб бути ефективними, проте, вміст алкоголю в дезінфікуючий засіб повинен бути принаймні 60 відсотків.