модернізації успадкованих систем для страхових

Ми визнаємо, що ключ до модернізації успадкованих систем є збереження знання бізнес-процесів і даних, вбудованих в системах і одночасно дозволяє цим системам працювати з новими додатками. Ми знаємо, що кожен бізнес відрізняється і що наш підхід до модернізації успадкованих систем повинна бути гнучкою.

Наше Спадщина Framework допомагає нашим клієнтам модернізувати свої програми через структурований процес, що знижує бізнес-ризики і використовує можливості, пропоновані новими технологіями. Основні моменти включають рамках механізму у визначенні правильного підходу рішення для конкретного застосування спадщина, методологія для управління вимогами і, інструменти та шаблони для прискорення модернізації.

ІТ-продуктивності і впровадження інновацій йдуть рука об руку. Коли розробники легко доступні для нових проектів, а не призначені дорогі поточне обслуговування, двері відкриті для нового мислення. Модернізація успадкованих додатків може знизити витрати на технічне обслуговування час більш ніж на 50 відсотків і значно скоротити час технологічного газу. Це дозволяє ІТ-відділам скоротити витрати прискорити цикли розробки і призначити цінних і часто дорогі ресурси для нових ініціатив, які можуть поліпшити, – а не просто підтримувати – результати діяльності компанії.

Для багатьох фірм борються зі спадщиною застарілих технологій, питання про те, що вони повинні модернізувати свої системи легко відповісти. Проте, коли мова йде про проекти модернізації, вкрай важливо, щоб це право з самого початку максимально відповідні вигоди і можливості. Функції, такі як інтранет, екстра-мереж, сховищ даних і може легко реалізований на модернізованої системи, але нові функції спочатку повинні відійти на задній план до основних модернізації успадкованих систем, які будуть підтримувати їх – і бізнес – зараз і в майбутнє.

Як клієнти просять більш вузька спеціалізація, страховики повинні змінити своє процесів і систем, що забезпечує високу продуктивність. Страхові медичні працівники часто вважають, що корпоративні рішення програмний пакет занадто дорогим і ризикованим підходом для досягнення бажаних змін. У результаті, багато керівників шукають альтернативні довгострокові
страхові рішення. Використання наших традиційних послуг стратегії модернізації, страховиків сприяє зниженню неефективності колишньої системи з метою зниження вартості системи. Спадок модернізації вимагає менших витрат часу, грошей і людей, ніж традиційні альтернативи. Це дозволяє повторно використовувати і розширити функціональні можливості існуючих систем, і це дає можливість управляти ризиками.

Спадок Модернізація є дуже ефективною альтернативою корпоративних рішень пакета для основних функцій охорони здоров’я страхового бізнесу.

Ми пропонуємо послуги для обслуговування та підтримки успадкованих систем і, щоб допомогти вам перейти від вашого спадок майбутнім системи за рахунок модернізації ваших старих рішень. Ми використовуємо перевірені процеси та методології, щоб забезпечити високу якість обслуговування і послуг підтримки виробництва, так що ви можете бути впевнені, що модернізації успадкованої системи не викличе непотрібних перерв у роботі бізнес-операцій.