модель визначення додаткових умов, що стосуються критичних страхування хвороби

Асоціація британських страховиків також опублікував у своєму звіті про найкращою практиці для критичних охоплює хвороба травні 2002 року модель визначення додаткових умов охоплені. Якщо порівняти політику, ви можете зробити це у відносинах з основною критичної секції хвороби. Можна сказати, що ці критичні захворювання може бути більш імовірно, відбудеться. Не всі політики охоплюють або містять ті ж критичних захворювань, але багато з них можуть охоплювати критичних захворювань, таких як інфаркт, рак або інсульт.

Ось модель визначення для додаткових критичних захворювань

Хірургії аорти трансплантата
Хірургічної операції для таких критичних захворювань, які потребують висічення та хірургічні заміни частини хворих аорти з трансплантата. Для цього визначення, означає аорти грудної та черевної аорти, але не його філій.

Доброякісні пухлини головного мозку
Критичні захворювання, як пухлина головного мозку не є злоякісною пухлиною в мозку в результаті постійного дефіциту до нервової системи. Пухлини або поразки в гіпофізі не покриває.

сліпота
Критичних захворювань, таких як сліпота може призвести до постійної повної і незворотної втрати всіх зір в обох очах.

кома
Несвідомому стані, без реакції на зовнішні подразники або внутрішні потреби, зберігаються безперервно з використанням систем життєзабезпечення протягом принаймні 96 годин, і в результаті постійного неврологічного дефіциту. Кома вторинною по відношенню до зловживання алкоголем або наркотиками не поширюється.

глухота
Глухота критичних захворювань, які можуть призвести до повної постійної і незворотної втрати всіх слуханнях в обох вухах.

Заміни серцевого клапана або ремонту
Проходять операції на відкритому серці від медичної необхідності замінити або відремонтувати один або кілька клапанів серця.

Втрати кінцівками
Постійного фізичного розриву двох або більше кінцівок зверху [лікоть / зап’ясті] або [коліна / щиколотки] суглоба.

Втрата мови
Втрата мови є одним з найважливіших хвороба, яка може призвести до повної постійної і незворотної втрати здатності говорити в результаті фізичної травми або хвороби.

Хвороба рухового нейрона [у віці до X]
Підтвердження консультант невролог певного діагнозу критичного захворювання, як хвороба рухового нейрона [у віці до X].

Параліч / параплегія
Параліч критичних захворювань, які можуть призвести до повної незворотної втрати функції м’язів або відчуття на всю будь-яких двох кінцівок в результаті травми або хвороби. Критичні захворювання повинні бути постійними і підтверджені відповідними неврологічними доказів.

Хвороба Паркінсона [у віці до X]
Критичних захворювань, таких як хвороба Паркінсона потрібно підтвердження консультант невролог певний діагноз хвороби Паркінсона [у віці до X]. Хвороба Паркінсона вторинною по відношенню до зловживання алкоголем або наркотиками не поширюється.

Термінал хвороби
Критичних захворювань, як невиліковної хвороби є передовим або швидко прогресуючої невиліковної хвороби, де, на думку лікуючого консультант і наш головний медичний фахівець, тривалість житті не більше, ніж на 12 місяців. [СНІД спеціально виключені і не підпадають під це визначення.]

Опіки третього ступеня
Критичні захворювання, як опіки третього ступеня, що охоплює принаймні 20% від площі поверхні тіла.

Джерело: www.abi.org.uk