мобільне страхування будинку – те, що ви повинні знати

Існує багато непорозумінь про отримання промислового чи мобільні будинки страхування. Багато людей думають, що це складно або навіть неможливо зробити. Але правда в тому, багато компаній страхування житла в даний час пропонують страхове покриття для вашого мобільного будинку. Важливо, що ви робите вашу домашню роботу і ознайомитися з різними типами політик запропонував, перш ніж прийняти рішення. Ось три підказки, щоб допомогти вам дізнатися, на що звертати увагу, коли ви намагаєтеся знайти мобільний політиці додому.

Три найбільш важливих областей, щоб бути в курсі є особистою власністю або ваші особисті речі, страхування відповідальності і страхування від будинку сама і оточуючих власності.

Хорошим промислових страховий поліс будинку буде забезпечувати захист від вашого особистого майна. Взяти повну інвентаризацію всіх ваших особистих речей. Включіть показ картинок кожного елемента. Тримайте цей список, а також фотографії в безпечному місці, яке не в вашому домі, таких як сейф.

Якщо ваш будинок буде знищений, вам потрібно цей список і фотографії як доказ вашого особистого майна, щоб отримати компенсацію. Ви можете довіряти своєму страховому агентові з ним, але краще тримати безпечну копію для себе. Це може здатися зайвим для деяких, але якщо ви коли-небудь серйозної ситуації стверджують, що ви будете вдячні, що ви зайняли кілька хвилин, і пішов за цей крок.

По-друге, хороший страховий поліс буде включати в себе страхування цивільної відповідальності. Страхування відповідальності захищає вас, домовласник, якщо хтось постраждає на вашу власність або у вашому домі. Він може заплатити за медичні витрати та витрати, пов’язані з травмою. Хороша політика також допоможе платити за правовий захист у разі, якщо ви подали до суду. Слід також поширюється на пошкодження, зроблені на майно, коли сталася аварія. Тим не менш, вона не поширюється на травми для вас або вашого негайного сім’я, яка живе в будинку.

Для визначення суми покриття відповідальності, які можуть знадобитися, подумайте про те, скільки людей буде в і з вашого будинку на щоденній основі. Якщо у вас є підлітки, які завжди запрошувати друзів до себе, страхування цивільної відповідальності є обов’язковим! Важливо, щоб спробувати зробити ваш будинок і майно якомога безпечнішим. Тримайте ганку і пішохідних доріжок у справному стані. Завжди мати адекватне висвітлення та убезпечити ваш будинок від перенасичення.

Нарешті, переконайтеся, що ваш мобільний домашньої страховий поліс не тільки страхує ваш будинок на колесах, але і страхує майно та оточуючих поза будівлями. Мати достатній охоплення, щоб дати вам достатньо грошей, щоб замінити ваш будинок у випадку, якщо щось трапиться.

Знайти хорошу політику, яка буде охоплювати такі речі, як вогонь, збитку, нанесеного ураганом, пошкодження димом, вибуху і збитки від вандалізму. Немає нічого більш жахливого, або зневіру, ніж мати катастрофи, природні чи штучні, знищити ваш будинок, тільки щоб виявити, що на неї не поширюються.

Пересувний будинок вашого будинку. Ви повинні мати він охоплює як і будь-який інший будинок. Порівняйте страхові компанії і прочитати все дрібним шрифтом. Отримати всі в письмовій формі. Тоді отримаєте кращу пропозицію ви можете на свій мобільний страховий поліс будинку.

Всі права захищені по всьому світу. Передрук людини: Ви можете передрукувати цю статтю, якщо ви залишите всі посилання активні і не редагувати статті в будь-якому випадку.