ми повинні дати людям їсти і пити під час приводу

Відволікатися за кермом у зв’язку з використанням мобільного телефону широко обговорюється, але ми все робити інші речі, за кермом, а також. Можливо, ми перемикання радіостанцій, нанести макіяж або гоління, навіть посперечатися з іншими пасажирами. Хоча в рівній мірі відволікає, їли і пили під час водіння, як правило, обговорюється рідше.

Схопивши чашку кави або перекусити під час водіння тільки здається логічним з огляду на нашу занадто зайнятої життя. Харчування сніданок у той час як повільно рухається вперед в русі не здається жахливо нерозумно. Якщо ми повинні дбати про особистий бізнес під час короткої перерви на обід, схопив щось з проїжджають і їжі на шляху може бути єдиний шанс, щоб поїсти взагалі. Проте, доводи проти їжі і пиття під час руху такі ж, як з будь-яким відволіканням: менш уважні за кермом.

При тому, що гаряча кава проливається на колінах, ти уваги не так на автомобілях навколо вас. Якщо ви полюєте за картоплю-фрі або намагатися розгортати гамбургер, що не проливаючи його, ви очі не на дорозі. Крім того, є й пити не може бути досягнуто гучного; ви не тільки відволікає, у вас менше контролю. Незалежно від того, де ви знаходитеся і швидкість руху, хтось може відрізати вас або раптово зупинитися перед вами. Враховуючи все інше ми повинні обробляти щодня, навіть трохи крило Бендер час і не турбувати нікому не потрібно.

Отже, давайте заборонити їсти і пити під час водіння;, яка повинна бути відповіддю. Заборонити його прямо поряд із стільниковими телефонами, радіо, MP3-плеєрів, а також інших пасажирів і дітей, бо діти особливо відволікає. Він починає звучати трохи смішно, але проблеми реальні для всіх віків водіїв.

В ідеальному світі ми б всі встигли поїсти вдома або насолодитися повним перервою на обід, і ми хотіли б врахувати все, що бізнес у нас є десь, крім поки ми їдемо. Тим не менш, це не, як йдуть справи, і в той час прийняти закони, заборонити використання мобільних телефонів не обов’язково обурливо, переходячи від одного до заборонити прийом їжі і пиття звуки легковажним, хоча обидва види діяльності тягнути увагу від поставленого завдання.

Може бути, там повинні бути додаткові пені або штрафів за заподіяння аварії через будь-який не водіння відволікання, хоча абсолютний доказ може бути важко. Чи можемо ми отримати алкотестер для їжі і пиття? Навряд чи. Проте всі ми піти туди і працюють великі, важкі, металеві транспортних засобів, здатних завдати серйозної шкоди, і ми регулярно не приділяти всебічне увагу.

На жаль, наявність водійських прав не гарантує, що ми завжди будете в курсі, і навіть самі обережні з нас іноді ковзання. Може бути, все, що ми можемо зробити, це виховувати водіїв і, найголовніше, взяти відповідальність на себе. Люди, здається, розуміють небезпеку використання мобільного телефону під час водіння, може бути, ми повинні зосередити більше уваги на небезпеку інших відволікаючих чинників, а також, у тому числі їжа і питво. Ми повинні бути відповідальними дорослими, зрештою, і наші гаманці не тільки речі, в небезпеці.