ми всі збираємося на літній відпочинок … або ми

Якщо ви плануєте приймати ваш автомобіль у відпустку цього літа, потрібно бути абсолютно впевненим, що ваш автомобіль страховий поліс покриває всі випадки життя по той бік кордону, в тому числі, зокрема, захист поломки або якщо ви потрапили в аварію.

За даними дослідження, проведеного Marks & Spencer Гроші, шокуючі один з п’яти водіїв, які забрали з собою автомобілі у відпустку минулого літа взяли з відповідної кришки в разі їх автомобіль зламався, і лише третина були застраховані від угону і збитку. Більшість автолюбителів не знають про те, що в той час як їх повністю всеосяжної політики покриє їх адекватно на британській землі, це не обов’язково поширюється на континенті тільки один з десяти політики, включаючи європейські розбивка покриття. Споживачам рекомендується ходити по магазинах навколо для кращих автострахування угод, а також найдешевший розбивка покриття, це може бути навіть варто запитати ваших сусідів, скільки вони платять і де вони придбали кришка двигуна.

Більшість страхових полісів тільки забезпечить мінімальні правові вимоги в страхування при русі за межами Великобританії. Тим не менш, всеосяжної політики, пропоновані страховиками, такі як А.А., Esure, Черчілль і Endsleigh ще будуть застосовні на континенті. Автострахуванні M & S Гроші також включає в себе всеосяжні і розбивка покриття як стандарт, але у всіх інших областях, ви повинні перевірити, скільки днів виїзду за кордон ви застраховані для. Більшість будуть застосовуватися на строк до 90 днів, однак, інші обмежують вас 30, так переконайтеся, що ви досліджували це перед поїздкою або ви могли б знайти ваш відпустку час перервані.

Ще один момент, щоб дослідити, плануючи свою відпустку, чи є країна ви маєте намір відвідати включена в якості одного з місць вашої страхової компанії вважає застосовним до покривають ваші витрати при русі за кордоном. Ті країни, які знаходяться в юрисдикції Європейського союзу буде мати той же правилам, що і Великобританія, і це включає в Швейцарії. Однак, якщо ви їдете в не входять до ЄС призначення ви можете додати всеосяжне покриття за кордон за відносно низькою вартістю. Діставши повний всеосяжне покриття, безумовно, заслуговує на увагу, як злодії, швидше за все, несучих цільові іноземні автомобілі номерні знаки. Більше того, шанси на аварію істотно збільшена у зв’язку з тим, що ви їдете в місця, які вам невідомі, не кажучи вже про те, що в більшості випадків ви будете їздити на протилежній стороні дороги, ніж ви звикли.

Якщо ваша політика не дозволить вам включити європейські розбивка покриття безкоштовно, AA і RAC пропонуємо автономні політики, які ви можете придбати для потенційно більш низької вартості. Ціни АА починаються від £ 64.80 для відпустки двох тижнів для сім’ї з чотирьох осіб у континентальній Європі, і £ 117 для річних кришкою, з кожною поїздкою тривалістю до максимально 90 днів. Розбивка покриття з RAC відноситься і до вас, і до семи пасажирів в 47 країн. Політики, як правило, починаються від £ 10 в день, але вартість може бути порушено кілька тем, скільки людей ви подорожуєте с, вік вашого автомобіля, місця, які ви маєте намір проїхати, а також дати ви збираєтеся бути на свято, пікові періоди залежить від призначення може підтягнути вартість. Члени АА і RAC, мають право на знижку. Є також 10% знижки при купівлі політику через інтернет.

Основні факти, щоб бути в курсі при русі за кордоном є: в більшості випадків водій повинен бути старше 21, так як більшість страховиків не чинитимуть всебічну кришка для використання на континенті, ви повинні мати з вами обидві частини вашої повної і дійсні водійські права; оригінальної документації реєстрації транспортних засобів; новітній MOT сертифіката; наклейка ГБ, якщо у вас немає пластини ЄС число з символом ГБ і запасний комплект ключів від машини. У деяких країнах вам можуть також вимагати аптечку і небезпеки трикутник у разі, якщо ви потрапили в ДТП. Прийняти правильне заходів обережності і мати безпечну подорож.