методи, щоб знизити щорічні премії для охоплення охорони здоров’я

Методи обмеження високих премій індивідуального та сімейного медичне страхування

Індивідуальні курси впевненість здоров’я йдуть все більше і більше весь час. Цього року багато страхові компанії збільшили свої внески на цілих 20 відсотків. Якщо так триватиме, приблизно 3 роки медичні покриття Премії буде два рази більше, ніж вони є сьогодні. Це змушує багатьох з нас занадто багато грошей. Занадто багато хто з нас просто не може дозволити собі такі ціни збільшується. Ці премії походи особливо у фінансовому середовищі багато людей, які роблять менше грошей під час цього спаду, робить якісну медичну допомогу недоступною для надто багатьох з нас.

Медичну страховку і як платити за це в даний час обговорюється законодавцями. Може бути, вони створять кращу програму медичного страхування. На жаль, в той же час ми маємо справу Withthe система охорони здоров’я у нас є. Знаючи, як отримати оптимальний страховий поліс на медичне страхування сьогодні може заощадити сотні доларів.

Страхових агентів і співробітників покриття компанія не повинна бути тільки ті, хто знає, як медичне страхування плани роботи. Ви витрачаєте гроші на ваше покриття. Важливо, що ви знаєте, як ваші страхові поліси працюють і як ви можете зробити їх більш доступними. Ідеї, які ви знайдете тут лише кілька з багатьох способів, ви можете зробити ваші ставки медичне страхування більш доступним. Багато хорошого повідомлення в блозі і журнальних статей матиме корисні поради страхування. Читання і вивчення може зменшити ваші щомісячні витрати на страхування.

Якщо ви знаходитесь поруч з себе, намагаючись зрозуміти, як дозволити собі ці звірячому оцінюються плани, ці стратегії в цій статті, може допомогти зменшити ваші премії на охорону здоров’я та медичну страховку.

усунути непотрібні додатки

Перше, у вас є непотрібні забезпечення переваг, які ви більше не хочете? Ви можете мати більше гарантій, ніж потрібно. Ваша політика, можливо, доведеться сісти на дієту!

Материнство забезпечення, ймовірно, найдорожчі непотрібні вигоди. Якщо ви більше не хочете цього покриття, не забудьте повідомити ваш брокер, і ви могли б врятувати тисячі доларів за ці роки! Багато набувають цей додатковий охоплення, народжують дітей, а потім забути, щоб видалити покриття, коли вони, навіть якщо вони більше не хочуть більше дітей. Це може бути дуже дорогою помилкою. Материнство Страхування є дорогою додатково.

Лікарського страхування може бути вид страхування, який коштує більше, ніж вона коштує. Можливо, слід видалити будь-яку забезпечення вам більше не потрібно.

Подивіться на висока франшиза плани медико-санітарної допомоги

Розгляньте можливість отримання плану забезпечення HSA, щоб знизити щомісячні витрати. Ця політика забезпечення здоров’я часто оцінюються досить низько, що кількість грошей, які ви могли б заплатити зберегти ваші франшизи.

Порівняйте політику від інших компаній у сфері охорони здоров’я забезпечення

Порівняйте ціни і переваги, пропоновані іншими носіями. По магазинах навколо для забезпечення є перевіреним методом для економії грошей. Часто премій для подібних планів буде мати дуже різні премії. Ви навіть можете виявити, що ваш поточний перевізник має нові плани, які мають аналогічні переваги, які є менш дорогими.

У багатьох випадках носії. з великою репутацією і пропонують хороше покриття будуть мати нижчі витрати, ніж невеликі компанії. . Хоча це не завжди так, порівнюючи ціни та переваги має потенціал економлячи тисячі доларів щороку.

Будьте впевнені, щоб отримати покриття з авторитетних страховою компанією, яка схвалена відділу страхування вашої держави. Економія грошей на політику не може бути у ваших інтересах, якщо покриття не є адекватною. Деякі компанії, що там будуть рахувати свої гроші і надають мінімальну покриття.

З високою премії медичного страхування плани наявність стратегії може заощадити вам багато грошей.