методи отримання дешевого страхування цитата для нового автомобіля

Неможливо придбати новий автомобіль у ці дні без першим придбанням покриття для нього. Ви зможете дивитися на це, однак, ви не зможете взяти керування на себе від дилерів, якщо вона не застрахована.

На жаль, це законодавство і приносить додаткове фінансове навантаження на вже високі витрати на придбання абсолютно нового автомобіля. Так що, якщо сама ідея платити страхування автомобіля змушує ваше серце раковини, як ви вважаєте, не вдасться заплатити за це на додаток до погашення на Ваш новий автомобіль, то не впадайте у відчай, тому що є декілька способів, щоб отримати дешеве страхування цитати.

По-перше, ви можете купити недорогий автомобіль. Страхові компанії завантажити премій, де автомобіль дорогий, тому що вони знають, що дорогі автомобілі буде дорожче, ніж виправити більшість менш дорогими моделями. Дорогий ремонт означає, що страхової компанії доведеться розщедритися більше і, отже, вони піднімають щомісячні платежі власника автомобіля, щоб зробити це. Ви також можете триматися подалі від покупки автомобіля високого ризику. Страховики можуть також завантажувати щомісячні премії від моделі і марки автомобілів, яка на їх думку, можливість викрасти тому переконайтеся, що ви перевірити ваш страховик має намір зарядки вам більше за покриття на рахунку типу автомобіля, який ви отримали.

Це також можливість отримання дешевого страхування цитата шляхом підвищення перевищення ви повинні будете заплатити, якщо Ваш автомобіль потрапив в аварію, наприклад. Якщо збільшити перевищення ви будете ефективно зменшити премії ви повинні заплатити на щомісячній основі, проте це може бути небезпечним. Ви повинні бути дисциплінованими і заощадити гроші, щоб заплатити за більш значним надлишком повинно ви стверджуєте. Якщо ви вважаєте за краще не підвищувати ваш зайву то намагаюся бути обережним автомобіліста і уникнути нещасних випадків, якщо це можливо. Це не завжди досяжно, щоб запобігти нещасний випадок, проте, але ви можете зберегти ваші ніяких претензій бонусу або повернення грошей бонус, не стверджую, марно за незначні вм’ятини і подряпини на кузові.

Магазин навколо, щоб отримати дешеве страхування цитатою і ніколи не захопити перший цитати, яку ви отримаєте. Якщо ви робите ви цілком може втратити на менш дорогі цитати. Переконайтеся, що ви отримуєте від трьох до шести котирування на середні, але тим більше ви отримаєте, тим краще. Увійти в систему і розширити ваші дані в мережі провайдера страхування, який може принести вам багато цитат. Ви заощадите багато зусиль, як результат, і ви могли б навіть отримати дешеве страхування цитатою, тому що ці інтернет-агентств, часто в змозі запропонувати вам зниження ціни на ваші щомісячні премії.

Якщо ви вже застрахований ваш будинок і його вміст зі страховою постачальника, то ви можете бути в змозі отримати дешевший тариф, покриваючи ваш новий автомобіль з цими людьми, в той же час. Страховик, ймовірно, воліють клієнти, які роблять все їх страхового бізнесу через них, і цілком може запропонувати вам знижку. Як правило, це, як правило, дешевше вивезти комбінованого страхування, ніж володіти декількома окремі політики з страховою компанією.