мені потрібно страхування професійної відповідальності

Страхування професійної відповідальності політика є фінансовим продуктом відшкодувати страхувальникові (ваш бізнес) в небажана подія збитків, отриманої в результаті претензії, що вживаються проти бізнесу у зв’язку з порушенням обов’язків протягом терміну дії поліса за зневагу, помилки або упущення. Усе ще не впевнені? У найзагальнішому вигляді, цей страховий поліс покриває ваш бізнес втрати, які можуть виникнути в результаті недбалості, викликані вашими бізнес при проведенні такого бізнесу. Професійні політики страхового відшкодування мають тенденцію сильно відрізнятися в розмірі кришки політика передбачає.

Є ряд випадків, в яких бізнес, можливо, потрібно закликати їх професійної політики страхового відшкодування. Перша можливість полягає в тому, що бізнес надає послуги до покупця, а також через недбалість, бездіяльності недбалості, або іншого типу недбалого помилку, здійснює свою роботу абияк, що може призвести до подальших питань, що виникають вниз дороги.

Той же сценарій може також застосовуватися до порад по бізнесу. Страхування професійної відповідальності захищає від звинувачень у поставках помилкової або іншим звичайно вводить в оману інформації. Третя найпоширеніша ситуація, яка вимагатиме використання страхування професійної відповідальності буде необізнаних або іншим випадковим вторгненням інтелектуального авторського іншого, будь то фізична особа, бізнесу, або іншій організації. Інтелектуальна матеріал також вважаються власністю, і ті ж закони про авторське право захистити його.

Страхування професійної відповідальності політика може мати різні аспекти висвітлення, але є і окремі елементи, що з ряду причин були виключені з політики. Часто страхові професійної відповідальності політика буде включати в себе захист від позовів проти вашого бізнесу від цивільної справи відповідальності, претензій, які виникли від втрати документів, або якщо документи були пошкоджені. Судові витрати, такі як ті, які можуть виникнути у разі оборони, включають, але не обмежуються, найму та утримання юристів, судові витрати, наймаючи професійних свідків або експертів галузі, і так далі, може бути чи не бути включені в залежності від обраної політики.

Інші елементи не поширюється, як правило, включають в себе елементи, що стосуються війни і тероризму (у тому числі ядерної діяльності), забруднення навколишнього середовища, якщо не розглядається як порушення своїх обов’язків, бізнесу, потенційних претензій відомо про те, коли ця політика була вперше придбали, і стверджує, що повинні підпадати під додаткової політики, такі як будівлі, зміст, або відповідальності роботодавців.

Будь-які фізичні продукти (крім, можливо, програмного забезпечення і програмних продуктів, що використовуються для бізнесу, які були змінені в деякому роді) не покриває страхуванням професійної відповідальності. Страховий поліс також не покриває ніякі штрафи і пені, і претензій з боку страхової компанії, якщо рішення не було отримано оголошенні в іншому випадку. Певні гарантії встановлені ваш бізнес може також впливати на покриття з боку вашого професійного страхового відшкодування, такі як гарантія результату, неявних або інших.

Отже, хто, можливо, доведеться мати професійні страхового відшкодування політики? Найбільш поширеними галузях, де бізнес магазин для професійних цитуючи страхового відшкодування є ті, відповідно до якого послуга надається на відміну від фізичного продукту. Це включає в себе підприємства в області бухгалтерського обліку або інших фінансових послуг, фірм графічного дизайну, маркетингу та бізнесу інтернет-маркетинг, і геодезистів, і управління або консультаційної бізнесу.

Інші, більш продукт на основі, а не служби, підприємці, може бути краще з цитатою страхування магазині. Це завжди можливо, щоб отримати страхові магазину і страхування професійної відповідальності цитати і порівняти два, щоб побачити, який забезпечить ваш бізнес з найбільш підходящий охоплення. Майте на увазі, що це дуже легко робити покупки для страхування професійної відповідальності в Інтернеті. Рекомендується, щоб отримати кілька цитат для порівняння, а також забезпечити виборі політики, яка носить комплексний характер достатньо для ваших вимог. Наприклад, деякі політики більш відкритою і буде охоплювати дужки ‘будь-який цивільно-правової відповідальності.