мені потрібно страхування квартири

Отже, ви придбали Кондо … Всі піклуються про вас, хтось косить газон і чистить басейн. Технік з обслуговування приходить кожен так часто, щоб перевірити речі. Здається, як ідеальне рішення для зайнятих людей, які хочуть мати будинок, але не мають часу, щоб зробити все те, що тягне за собою домоволодіння.

Якщо ви думаєте, що хтось піклується про страхування для вас, я хотів би застерегти вас подумати ще раз. Асоціація може мати “Майстер політики”, який страхує структури, але шанси, що політика має дуже високу франшизу або може покривати тільки зовнішні стіни. Ви повинні знати, що це майстер поліс покриває. Не має великого значення, якщо у вас є багатоквартирний будинок, щоб жити або ви придбали його в якості інвестиційної власності …. Кондо страховий поліс ви купуєте повинна включати в себе те, що майстер політики немає.

CC Асоціації & R у (коди пактів і обмеження) є основним законам, які направляють як страхові питання будуть відрегульовані. Хто несе відповідальність за пошкодження внутрішніх стін, світильники, покриття для підлоги, покрівельні матеріали, опалення та охолодження? Якщо це майстер політики Асоціації, яка несе відповідальність за оплату франшизи? Наскільки високий, що франшиза? Ці питання краще відповісти, перш ніж удар блискавки або туалет переповнення протягом 8 годин!

Крім того, фізичні пошкодження структури, кожен власник повинен також брати до уваги значення відновної вартості їх змісту всередині квартири і, найголовніше, відповідальність питання, пов’язані з домоволодіння. Майстер політики придбана асоціацією домовласників нічого не робить для вашої особистої власністю і не надасть Вам страхування для вашого персональна експозиція відповідальності.

Дізнавшись під час катастрофічного претензії гірший час, щоб дізнатися, що ваш ТСЖ (Home Owners Association) просто скоротили щомісячну плату асоціації, тому що вони зняли з еталонною політикою захисту, який ви розраховували. Що це означає, в тому, що збереження курсі того, що Рада директорів роблять також має важливе значення в справі захисту вашого будинку. Я виявив, що раз на кілька років, новообраний Рада директорів переглянути баланс асоціації листи і коли вони бачать, висока вартість страхування, почати працювати, щоб довести цю цифру вниз. Переконайтеся, що ви перебуваєте на їх список розсилки “Новини про ТСЖ”. Багато разів, це важлива інформація відправляється за адресою кондомініуму, а не поштова адреса власника!
Якби була одна річ, яку я хотів би, щоб усі мої клієнти Кондо б зробити, особливо в Арізоні, є інвестування у воді запірний клапан у будинок, внаслідок чого легке місце, щоб відключити все водою. Однією з провідних причин домовласників претензій в Арізоні сантехніка пов’язаних пошкодження водою, яка відбувається в той час як власник відсутній. Життя в Арізоні і справу з сухим теплом, більшість Arizonans спробувати піти в найспекотніший час літа. Це коли гумові шланги на пральній машині, як правило, сухий і тріщини, а також ліній живлення, коли в туалет, як правило, втрачають своє “хваткою”. Це було б мрією, якщо вода була відключена, перш ніж це сталося!