мені потрібно страхування життя

Здається, кожен задає питання: “Чи потрібно мені страхування життя?” в той чи інший момент. Це зрозуміло, тому що страхування життя може призвести до плутанини в рази. Це не те, що ми всі експерти знаючи про. Насправді, думка про страхування життя лякає багатьох людей від навіть з урахуванням його покупці. Це не дуже добре, тому що він може зробити такий величезний вплив у житті ваших близьких у разі вашої смерті. Отже, як ви відповідаєте на питання, чи потрібно мені страхування життя? Давайте поглянемо на 5 вагомих причин вам може знадобитися, щоб мати захист по страхуванню життя.

1. Ви одружені? У вас є діти? Ці два дуже важливих причин, щоб страхування життя. Якщо у вас є утриманці, які розраховують на свої доходи, що станеться, якщо зникнуть? Останнє, що ви хочете, щоб ваша дружина і діти, щоб турбуватися про фінанси, і як вони будуть намагатися звести кінці з кінцями. Я бачив на власні очі, як важливо це може бути. Мій добрий друг раптом діагноз пухлини головного мозку. Він щойно вийшов з синього. Менш ніж через рік він помер, залишивши дружину і сім’ю. У нього не було страхування життя будь-якого роду. Ви ніколи не хочете, щоб покласти вашу сім’ю в такій ситуації.

Насправді, ви повинні мати захист страхування життя на вас і вашого чоловіка, якщо у вас є діти. Чи потрібно страхування життя? Якщо ви перебуваєте у шлюбі або проживання з дітьми, я б сказав, що відповідь позитивна так.

2. Якщо у вас є іпотека та інші борги, ви повинні, швидше за все, страхування життя. Страхування на випадок необхідності, щоб погасити борги та іпотеки означає, що ваша дружина і сім’я не доведеться турбуватися про це в майбутньому. Це відмінний привід, щоб мати захист по страхуванню життя.

3. Ви хочете залишити ваші онуки створили фінансово? Залишаючи їх спадщина є одним з найбільших дарів, ви ніколи не може дати своїм онукам. Ви можете легко вашого поліса страхування життя створені для забезпечення їм все одно, і ті, які зараз тут, і інші, які можуть народитися пізніше.

4. Ви можете думати, що, оскільки ви знаходитесь у відмінному здоров’я прямо зараз, немає необхідності турбуватися про те, страхування життя. Власне, це найкращий час, щоб страхування життя. Якщо ви будете чекати, як і мій друг, у якого пухлина головного мозку зробили, це буде занадто пізно. Отримання страхування життя, коли ви молоді і здорові це просто розумний. Премії буде нижче, і ви можете створити хороший ощадний рахунок з грошової вартості. Крім того, якщо щось піде не так з вашим здоров’ям у подальшому житті, ви вже будете мати покриття на місці.

5. Маючи страхування життя є найбільш важливим страхування ви можете мати. Чи знаєте ви, що якщо б ви розробити невиліковної хвороби, ваша страхова компанія буде виплачувати допомогу при підтвердженні? Це дозволить вам отримати ваші справи в порядок і виконувати будь-які мрії останніх хвилинах ви хотіли досягти в житті. Це ніколи не може статися з вами, і я сподіваюся, що це не так, але якщо це відбудеться, це не спокій коштує все це?

Це тільки п’ять причин необхідності страхування життя. Є так багато більше. У вас є, або є інтерес в бізнесі? У вас є пенсійний рахунок? Цей список можна було б продовжувати, але я думаю, що тепер у вас є краще розуміння. Захистіть себе і свою сім’ю, маючи хороший план страхування життя. Поговоріть із страховим агентом і отримати більше фактів. Він також дасть вам відповідь на це загальне питання, у вас є, чи потрібно мені страхування життя?