мені потрібно паб страхування і я повинен отримати агента

Чи володієте ви в магазині роздрібної торгівлі, місцевий «водопій», або затишний нічліг і сніданок в країні, необхідно мати страховий поліс, який покриє Ваші бізнесу по ряду аспектів. До них відносяться травми співробітників або клієнтів, пошкодження обладнання, втрати заробітку з цілого ряду причин, а звичайний, як зазначено вище, крадіжки, повені, пожежі тощо.

Наприклад, у вас є паб і клієнт недбало відкидає їх недопалок у сухий чагарник зовні. Кустов загорітися, і він поширюється в паб. На щастя, ніхто серйозно не постраждав, але дим ушкоджень означає, що ви повинні закрити, поки не буде піклуватися про. Мало того, що у вас є ремонтні роботи, щоб заплатити за, є втрати доходу для вашого бізнесу.

В іншому прикладі, скажімо, хтось був поранений, і подав до суду вас. Ваш паб страховий поліс покриє вас у цьому заході. Те ж саме було б вірно з ліжком і сніданком політики страхування, або з роздрібного страхування. Така політика часто включають в себе політику “Візитна Переривання”, яка включає в себе втрату доходу згаданих вище, таких як повені або пожежі, але також включає в себе хворобу або смерть, відсутність громадського харчування.

Якщо ви є власником торгової точки, Їжа на винос, або бутік, то вам необхідно роздрібного страхування, який захистить ваш бізнес від можливих пошкоджень або втрат люб’язно третіх осіб, таких як клієнти. Як і в пабі страхування, роздрібна торгівля страховка покриває вас за переривання бізнесу, в тому числі витоку газу або невдачі електроенергії. Ваша будівель і зміст кришка захистить акції, машин і устаткування по відношенню до вашого бізнесу. Ви також повинні політики, яка включає в себе громадянську відповідальність і страхування відповідальності роботодавця, щоб захистити вас у випадку, якщо хтось отримує травму в той час як на вашу власність, або ж співробітник отримати травму під час роботи для вас.

Отже, що потрібно шукати в обраній вами страховий поліс? Якщо ви шукаєте або паб страхування, ліжко і сніданок страхування, або роздрібного страхування, існують певні чинники, які необхідно розглянути, перш ніж вибрати, який продукт купити.

По-перше, це визначення різниці між страховим агентом і страховою компанією. Багато підприємств вважають за краще купувати страхових продуктів через агента з продажу, оскільки вони будуть робити багато утомливих просіювання інформації від вашого імені. Проте, агенти часто працюють на експлуатацію стимулу таким чином, не може бути в змозі запропонувати як економічний варіант, як якщо б ви пішли безпосередньо у страховій компанії. Так само як і прийом співробітника на роботу, ви наймаєте агента працювати на Ваш бізнес. Ви б найняти працівника без співбесіди? Напевно, немає. Ось основні ідеї, щоб дізнатися у потенційного страхового агента, перш ніж робити бізнес з ними.

Дізнайтеся, як довго оператор працює в цьому бізнесі. Нещодавно агент операційної може бути не так добре відома, але це не означає, що ви повинні управляти ними відразу ж. Запитайте речі, як вони компенсуються, які компанії вони працюють, і які вони роблять носієм самої бізнес. Інша важлива підказка про вибір агента буде дізнатися, скільки гойдаються вони мають у неприємної вимоги або у випадку охоплення спору. Ви повинні знати, ваш агент допоможе вам, коли він потрібен найбільше.

Запитайте, які компанії пропонують спеціалізовані політики для вашого типу бізнесу, вони все трохи варіюватися. А що, якщо ваш страховий агент робить помилку? Переконайтеся, що у них є те, що називається «помилки та пропуски покриття. Ви не хочете платити за їх помилку. Дізнайтеся, які торгові підрозділи вони працюють, і хто верхній клієнтів. Це може бути можливим, щоб отримати посилання, хоча це звичайно не потрібно. Агент повинен також бути в змозі надати інформацію, таку як рейтинг фінансової окремих страхової компанії, репутація на ринку, репутація для оплати претензій, і інших конкретних пропозицій.

Хоча з агентом може допомогти вам у вашому процесі прийняття рішень при купівлі страхового пабі або ліжко і сніданок страхування, пам’ятайте, щоб робити те, що ви відчуваєте, це кращий варіант для вашого бізнесу. Якщо ваш бізнес має роздрібну елемент до цього пам’ятаєте, що ви, можливо, буде потрібно спеціалізоване роздрібне страхування.