менш дорогий автомобіль страхування не повинні бути отримані за допомогою брехні

Правда в тому, що ніхто не любить платити свої щомісячні внески автомобіль страхового покриття. Ми часто вважаємо, що ми платимо за те, що ми навіть не обов’язково коли-небудь знадобиться, щоб використовувати! З цієї причини ми намагаємося отримати найнижчу ціну, саме основне автомобіля страховий поліс політики, які можна купити, просто так, що ми можемо бути навіть застраховані в разі малоймовірно, що щось може до неправильних! Ми можемо бути таким наївним.

Якщо ви шукаєте дешевий автомобіль страхування, що лежать про наступні могли б отримати в глибокі проблеми:

Недооцінка числа у КМ ви щомісяця або щорічно. Майте на увазі, ваш пробіг впливає на страхування автомобіля. Чим більше ви подорожуєте кожен місяць або кожен рік, тим більше ваші шанси на щось йде не так. Якщо часто буває, що люди переходять знайти роботу або далі від їхнього будинку, а потім зручно “забувають” повідомити їх страхові компанії з цього приводу. Будьте гранично обережні, ви можете бути накладені з дійсно здоровенний стягується штраф, якщо це доходить до світла!

Брехня про безпеку та заходи безпеки. Не кажіть вашої страхової компанії, що ваш автомобіль оснащений передній край протиугінні системи і припаркувався за гаражем двері всередину безпеки нерухомості, коли це насправді оснащений надумані горила-Lock і припаркувався на тротуарі щоночі. Хоча це може привести до початкових дешевше страхування автомобіля, ви опинитеся червоніючи весь шлях на ваш банківський менеджер, якщо автомобіль був вкрадений в той час як припарковані на тротуарі і ваша страхова компанія відмовляється обробляти ваші претензії.

«Забуваючи» до списку всі висунуті драйверів для транспортного засобу. Майте на увазі, кожна особа, яка керує транспортним засобом у питання насправді має бути на страховий план для цього автомобіля. Це дійсно досить забавно, як число осіб, легко забувають призначити своїх дітей або підлітків їх іншим високим ризиком членів сім’ї. Звичайно, страхова премія, ймовірно, буде вище з цими 2 осіб за планом, але у випадку автомобільної аварії викликані або з них, ваша страхова захист, принаймні заплатити.

Ніколи не брехати про водія в момент зіткнення. Якщо ваша дочка підлітка був за кермом автомобіля в момент аварії, не намагайтеся грати в Супер-мама і робити вигляд, що це був ти. Правда в цілому виходить, не намагайтеся приховати це!

Не мовчати про те, що ваш автомобіль буде використовуватися для. Якщо ви використовуєте автомобіль для ділових цілей, переконайтеся, що ви згадали про це! Якщо страхова компанія розуміє, що ви потрапили в аварію на шляху до клієнта, і ви не захищені в таких ситуаціях, ви можете ще раз опинитеся в біді.

Є й інші методи, щоб придбати дешевше політику страхування автомобіля:

Зберігайте записи водіння, а також вашої кредитної історії так чисто, як ви, можливо, може, тому що це два з перших речей, які страхові постачальників буде розслідувати. Тоді реалізувати деякі додаткові заходи безпеки, такі як сигналізація і система стеження і ваш наступний внесок страхування може виявитися приємним сюрпризом!