мексиканських страхування автомобіля – що робити, якщо ви потрапили в аварію

Автомобільних аварій розглядаються як цивільні, так і кримінальні злочини в Мексиці. Навіть якщо аварія незначна, ви повинні бути готові надати необхідні документи до органів влади, і ви повинні повідомляти про будь страхових випадків негайно. Неявка претензії, перш ніж покинути Мексику суб’єктів позовом до заперечення будь-якого мексиканського страхової компанії.

мають бути документи

Водіння аварії може стати дорогим і бюрократичний кошмар, якщо у вас немає відповідної документації. Ви повинні мати такі документи з вами.

1. Мексиканські політики Автострахування: Ви повинні мати мексиканську Автострахування виданий компанією визнана мексиканського уряду. На додаток до політики, ви повинні мати квитанцію про оплату премії, аварії інструкціями, а також контактну інформацію для вашого провайдера.

2. Дійсне водійське посвідчення: Ліцензія повинна мати своє фото і збігається з ім’ям на назві або реєстрації вашого транспортного засобу.

3. Назва транспортного засобу або реєстрації отримання: Тема або реєстрація повинна бути у вашому імені або страхового поліса має ідентифікувати власника по імені і основного водія. Незареєстрованих транспортних засобів або транспортних засобів з вичерпаним теги будуть їхні транспортні засоби конфісковані.

4. Свідоцтво про громадянство: водійські права, свідоцтво про народження, паспорта або нотаріально завірені документи, що підтверджують громадянство. (Обов’язково мати при собі паспорт у 2008 році)

5. Введено Лист від власника банківської або заставному утриманні: Якщо ви не є власником титул на машині, і ви будете подорожувати за межі прикордонної зони, (приблизно в 70 милях від кордону), ви повинні мати лист про дозвіл від банку або заставному утриманні тримач для фінансується автомобілів, оренда автомобілів, орендованих автомобілів, або автомобілів компанії (на фірмовому бланку компанії).

6. Кредитні карти: кредитні картки, такі як Visa, MasterCard або American Express, на ваше ім’я.

7. Автомобіль Дозвіл: Якщо Ви подорожуєте за кордон зони, необхідно отримати тимчасовий вид на імпорт, і відображати його на ваше лобове скло в той час як в Мексиці.

8. Порука повернення транспортного засобу в США: Якщо Ви подорожуєте за кордон області, ви повинні підписати заяву обіцяючи повернути автомобіль назад в Сполучені Штати, і заплатити депозит.

у разі аварії

У випадку аварії бути готові виконати наступні дії:

1. Не рухайте автомобіль, поки мексиканська поліція не приїхати.
2. Зв’яжіться з вашим постачальником медичних надзвичайної допомоги в разі потреби.
3. Зверніться до страхової компанії.
4. Залишайтеся з вашим автомобілем, поки Настроювач Автострахування прибуває.
5. завершити звіт про аварію.
6. Заповнити та підписати форму частин інвентаризації до того, ваш автомобіль буксирі.

після аварії

Після аварії, вам необхідно отримати наступні документи за страховими випадками:

1. Поліцейський звіт: копія вихідного звіту подав мексиканською владою.

2. Медичний висновок: ваша страхова компанія буде надати форму, яка має бути підписана ліцензованим лікарем, який надав медичні послуги.

3. Медичні рахунки: Будь-яка виписаним лікарні, лікарів і аптек.

Нарешті, дозвольте вашої страхової компанії для управління питань, пов’язаних з аварією. Не дістатися до будь-якого словесного угоди або підписувати будь письмові угоди з іншою стороною. Найголовніше, не несемо відповідальності в аварії. Ваша страхова компанія проведе вас через процес претензій, і буде інформувати вас про будь зобов’язань, якщо такі є, які ви понесли.