меду отримати двері, це зміна в нашому терміну страхування життя

“Термін страхування життя” це не просто доступним вибором для багатьох американців, які потребують фінансовому забезпеченні отримання страхування життя, щоб покрити їх залишилися в живих або бенефіціарів потреби, або для виплати боргів вони могли б повинні. Поняття “Термін страхування життя” є відносно новим, і чітко американським. Це близький родич постійні “страхування життя”, або “все страхування життя”, які виросли зі страхової галузі Великобританії яке спочатку було засновано в страхуванні морських суден, їх вантаж, і особливо таким дорогоцінним вантажем, людські істоти повинні бути продані в якості рабів у Новому Світі. З породжень “Термін страхування життя”, а потім два шляхи, як він виріс в Сполучених Штатах. Перша була їм, був бути доступним для американського нижнього або середнього класу економічним статусом.

Друге було уважно стежити за створення “таблиць смертності» і мав бути на виплату написом “Tax Free”. Сьогодні основні страховики можуть продати або “ціле” або “термін” страхування життя через Інтернет, але в кінці Великої депресії американці вітали два комівояжера до їх двері, продавець зі страхування життя і “Біблія комівояжера». Якщо американці грюкнули дверима на ноги продавець Вакуумні Гувера, воно було спільним підозрювати однієї чи іншої з тих, збут терміну страхування життя або Писання було Flim фальшивка.

Сьогодні ми підозрюваний «спаму» в нашій електронній пошті, ненавидять спливаючі вікна реклами, яка вторгається на нашу пошук в Інтернеті, і навіть можуть бути перевантажені, щоб знайти президента карикатури, або фотографія використовується в якості продає техніку на страхові продукти. “Траст” “завжди була цінності світу банкірів, і страхування.

У той час як “Термін страхування життя” рідко продукт страхування життя обрали для “надійні” і дано як благодійні через низькі виплатах його розвитку для задоволення потреб середнього робітника в США прийшов розділити стандартну в страховій галузі дуже сильно відрізняється те, що здійснюється спочатку Ллойда в Лондоні. Американці сильно постраждали під час Великої депресії, а потім появою другої світової війни залишив так багато без. Ці десятиліття виявиться, що американці можуть бути лідерами у сфері страхування.

Сьогодні більшість країн світу використовує поняття і стандарти страхової галузі, яка виросла з розвитку “Термін страхування життя” і створення трастового фонду Social Security, і сьогодні те, що ми залежимо від якості медичної допомоги та їх невідповідність сестра, громадськості Dole з “Medicaid” і додаткові посібники доходів. Стандарти страхової галузі знаходяться у віданні компанії індивідуально, але всі повинні відповідати умовам “чесність” або етичної практики, що перевозяться як “захисту” споживачів Федеральної торгової комісії. Страхові компанії в США підпорядковуються Управлінню генералами хірург Сполучених Штатів і підтримувати “життя”, Американська медична асоціація та харчових продуктів і медикаментів. І відповідно з мудрістю президента Франкліна Рузвельта в плануванні «добре» американського народу всі страхові компанії (підприємства), повинні відповідати вимогам, Федерального агентства з надзвичайних ситуацій.

Як медична наука в Сполучених Штатах перевищила доступні по всьому світу стало зрозуміло, що “ціле” і “термін” страхування життя мало бути зроблено для вирішення завдань американців, що живуть довше, і повертаючи здоров’я після серйозної травми, нещасного випадку або хвороби. Сьогодні фахівець в галузі реабілітації був доданий як “гід” для тих, старіння, або інвалідом / відключена при використанні страхових продуктів пенсійного забезпечення або страхування по інвалідності. Медична спеціальність фахівця з реабілітації народився від адміністрацій ветеранів необхідність реінтеграції потерпілих Ветеринари війни до нормальної трудової діяльності.

Ці фахівці з реабілітації керовані уривки із закону літніх американців, і допоміг забезпечити громадянські права інвалідів бути захищені при проходженні американців-інвалідів. Ці події у страхуванні від старості та по інвалідності побачили зміни, а в обох “ціле” і “термін” страхування життя. Ці зміни побачили зміцнів управління етичні керівництва в галузі страхування і консолідованого регулювання чесність та захист споживачів для американської страхової покупки. Він також бачив правила “Термін життя” Страхування змінилося в тому, що споживачі вважали «великим» шляху і знизили вартість «Термін життя» страхових полісів. Ці зміни пішли пошуки американського робітника старіння або відключити, щоб не вважатися “марними” і далі підтримав стандарти державної служби США (мод) і праці департаменту Сполучених Штатів. Сьогодні тільки “термін життя” страхування здійснюється Адміністрацією соціального забезпечення є глибоко мінімальної “втрати годувальника”, який не був піднятий в Сенаті Сполучених Штатів з часів Корейської війни. І єдиний “термін” страхування життя присуджена США ветеранів війни є американський прапор, склав акуратно, і представлені вижили сімей тих американців, які віддали все для своєї країни.

Стандарти “термін” страхування життя були змінені, а також. Мало того, що американці зцілити і здатні відірватися допомоги по інвалідності і повернутися до роботи. Ті американські старіння здоровіше і сильніше, і багато хто користується зайнятості повний або неповний робочий день у віці після п’ятьдесят-п’ять і навіть шістдесят п’ять. Сьогодні “термін” страхування життя як і раніше доступними. Є ще хороші інвестиції. А тепер добре захищена. Концепція, а потім стандартах набором “термін життя” страхування, безумовно, захищена американським потребують Доступне страхування життя в безпеці від Flim і підлабузнюватися сумнівного розуму. Однак сьогодні ці потреби американців в захисті своїх інвестицій в поліси страхування життя знаходиться на серйозний ризик. А хто сьогодні біля дверей Америці продажі страхових продуктів, які не зустрінеш, що ми покупцеві, споживачеві, повинна мати, яка є “чесність” на покупку, доставку та етичні, якщо в ній потребує? Часи змінилися, якщо сьогодні ми дивуємося, що це “останній з Великої Депресії” знизить нас до пилу, які побачили наші глибинки деморалізовані і знищені. Після Біблії Ремені впливати на вибори наші політичні лідери, починаючи з кінця 1980-х років, а потім “відродження” або народження християнської політичної Далекий правий “ми” постраждали “відсутність” довіри в наших страхових компаній.

Все, крім смерті американської страхової групи (AIG), а потім це “порятунок” від 9000000000 порятунку долара Сенат порушені не тільки наслідки тих, хто регулює, контролює страхової галузі, але врешті зруйнує прав споживачів при купувати або використовувати страхові продукти. Це порятунок AIG також порушило закон про соціальне забезпечення та Закон FEMA, що спростовують Сенат Сполучених Штатів розуміє заборони з організованою злочинністю. Цей недолік “довіри”, була свідчить як ветеранів та адміністрації соціального забезпечення не в змозі використовувати експертизу “фахівця з реабілітації» в знаходженні “Рішення претензій”. Це призвело до незліченних бездомних ветеранів ці ночі в Америці.

Це призвело в 4000 американських робітників покладається на соціального забезпечення допомоги по інвалідності, щорічно вмираючих в очікуванні судді Адвокати Управління Адміністрації соціального забезпечення, щоб почути їх “вимогу”, що вони дійсно вимкнено. Нездатність цих двох державних установ, кожен з яких несе страхування на американському, якщо один заробив охоплення відданість країні, а іншою оплачуваною соціального забезпечення / медичне страхування як кровно зароблені. Адміністрація ветеранів війни кіосків повернення переваг ветеранів інвалідності, коли вони стверджують, що навіть Великобританії виключила зі “книги” страхових заповідей. Чи всі повертаються ветеранів війни насправді страждають посттравматичним стресовим розладом або вони паршиві безкоштовно навантажувачі?

Сенат Сполучених Штатів стверджує, чи ні, а “психічно хворий” дорівнюють, мають право на справедливість щодо здоров’я, і ​​страхування життя, ігноруючи при цьому соціальному забезпеченні інвалідів “позивачі” свій день справедливості, вважаючи, що ці американські робочі вмирають без їх переваги . Без піклування харчування, житло, і медичні, які скаржаться тільки “психічно хворий” і просто занадто п’яним, щоб зрозуміти, що у їхні двері це не тільки людина, що несе Flim Flam Біблії, але три костюм крадуть їх страхові платежі. Збіг це від RIP поєднується з образом труси “з після 9/11, коли всупереч закону Сенат Сполучених Штатів видали наш охоплення FEMA до Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Національна безопаность. У поєднанні з Сенатом Сполучених Штатів незаконно (Ricco) порятунок AIG з дев’яти мільярдів доларів грошей у нас не було, а тепер на яку давно потрібно буде в моїх очах не тільки привести до більш претензій про порушення прав людини, подаються перед Сенатом США і Світовий Суд американців, які страждають в той час як надмірно ветеранів та Управління соціального забезпечення рімейків “страхування” і бенефіціаром в “громадської Dole”. Ми досить знаємо, що «довіра» не пройшов для всіх американців покладено на страхові продукти. Не вдалося наші права як споживачів.

Що ми страждаємо через відсутність перспективі? Життя інвалідів ветеринари, та інвалідам американські робочі ріжуть занадто коротким. Якість їх залишилося термін окремо знижується. Чому з “термін” страхування життя порушеннями, довіри немає, і ми, наш утриманців, і наші вижили залишаються незахищеними. Чому вона називається “Термін страхування життя”? Відтінок, використання слова “термін” було віддано перевагу, щоб нести в довіру до будь американському, що життя, як вона визначається FEMA та Управлінням лікаря Сполучених Штатів Америки найцінніший володіння Сполучених Штатів. Подумайте двічі, покупець буде пильний, якщо врахувати, в ці дні покупки терміну страхування життя або думати ветеранів та соціального забезпечення буде там, тому що це тільки здається, що це Біблія продавець у двері?