медичні страхові тарифи для груп

Компаній медичного страхування зазвичай не пропонують знижки для самозайнятих. Багато людей роблять припущення, що, якщо вони отримують медичну страховку догляду своєї сім’ї через свого роботодавця або купити, як власник малого бізнесу, що вони отримають більш низькою вартістю політики. Хоча це може бути вірно в той час, це не завжди так.

Самозайнятих часто платять більше за медичну групу план захисту в порівнянні з тим, що вони будуть платити, якщо вони застосовуються, як особистість. Ви можете втратити тисячі доларів на рік, якщо ви прийняли невірне рішення в цій області.

Багато споживачів страждають через це омани. Це завдасть збитку тим, хто за наймом. Це підвищує витрати для сімей, які є вибір, щоб купити Care Group політики охорони здоров’я від їх роботи або приватний план самостійно. Багато людей на COBRA може вибрати для покупки плану безпосередньо на набагато більш низькою ціною, але ніколи не отримати індивідуальні ціни.

COBRA просто роботодавця основі медичного страхового поліса, пропоновані вашої колишньої роботи. Так як це група плану і так як ви, ймовірно, доведеться сплатити всі витрати, кобра, як правило, дуже дорогі. Це коштує багато сотень споживачів непотрібних доларів більше щомісяця, ніж премій аналогічний план родини.

Премії за план медичного страхування є здебільшого визначається вартістю медичних вимог народу Ваших партнерів страхової компанії з вами. Якщо ви опиняєтеся в групі, яка складається з 23-річного віку, ви, ймовірно, платять нижчі премії, ніж, якщо ви підключені з групою 41-річних,. З іншого боку, якщо ви згруповані з 21-річної жінки, які мають високий кров’яний тиск, ви можете заплатити більше за ваші політики, ніж, якщо ви згруповані з 42-річного людьми, які нещодавно пройшли процес медичного андеррайтингу з високими оцінками .

Часто, якщо ви купуєте групу медичне страхування ви не будете не питав історію здоров’я і пропонуватиметься медичного страхування план, заснований тільки на свою стать і вік. Це добре, якщо у Вас вже існуючих умов. Однак, якщо ви перебуваєте в хорошій медичної допомоги, вам потрібно буде бути згруповані з тими, хто пройшли медичне андеррайтингу перевізника. Подача заяви на отримання плану медичного страхування, що задає питання історії здоров’я є єдиним способом потрапити в цю групу.

Група медичного догляду захисту часто коштує більше, з цієї причини. Перевізник платитиме більше претензій для групи це не було дозволено провести розслідування.

Більшість людей вважають, що охоплення групи здоров’я політика буде коштувати менше, у зв’язку з тим, що, купуючи у великих кількостях призводить до більш низької вартості, коли справа доходить до більшості інших речей. Купівля дворічної підписки правило, коштують дешевше, ніж купувати два окремих одній підписки року.

Ще одна причина, чому люди вважають, що група медичного страхування є менш дорогим, є те, що в багатьох випадках місце роботи буде платити частину своїх внесків медичного покриття медичних послуг. Це призводить до працівника бачачи розмір премії, що набагато менше, ніж те, що ваша робота платить страхова компанія.

Оскільки це вірно, бути впевненим, що ви отримуєте найбільш вигідну ціну та охоплення перевірки з усіма медичного страхування вибір доступні для вас. Ви можете мати право на план групи за місцем роботи в частині оплати Вашої компанії. Може бути, ви, можливо, отримати подібну пропозицію від компанії вашого чоловіка. Ви можете бути в змозі знайти індивідуальний план медичного страхування від поважної страхової компанії, яка продає приватним особам та сім’ям.

Переконайтеся, що ви знаєте про ваших виборів перед здійснювали в страховій варіант. Думаючи, що група медичного страхування буде коштувати менше, ніж окремі політики охорони здоров’я може коштувати вам розшарування з кожним роком.