медичні страхові компанії знаходять лазівки в охопленні дитячого

Через величезну довжина законопроекту про реформу охорони здоров’я, він, ймовірно, неминуче, що було б декілька помилок посипати дюйма Тим не менш, цей досить значним. У нього є потенціал, щоб впливати на те, що рекламується як один з негайний вплив законодавства в: медичне страхування для дітей.

Президент Обама сприяв вигоди, орієнтовані на дітей, яка призначена для запобігання страховиків від відмовляти охоплення дітей у зв’язку з раніше існуючого стану здоров’я. Таке положення явно популярністю у публіки. Усунення обмежень на вже існуючих умов сприяє громадськості в цілому – хоча вони розділені на кращий спосіб це зробити – але це ще більш привабливим для дітей. На відміну від дорослих, які іноді сприяють їх власних умовах, діти не хворіють будь-якими з власної вини. Хоча до цих пір спірним, обіцянку, що безпосередню вигоду викликало деякі люди приходять, щоб реформи охорони здоров’я.

На жаль, схоже, що юридична мова не може бути достатньо сильним. Медичні страхові компанії мали свої юристи заглибившись в остаточний варіант закону, і вони вважають, що це не досить ясно. Їх тлумачення положення є те, що вона вимагає тільки, щоб покрити їх раніше існуючих умов для дітей, які вже застраховані. За їх словами, це не означає, що вони змушені писати нову політику для дитини з вже існуючими умовами.

У той час як запобігання дітей від заперечував доступного медичного страхування, безсумнівно, є намір демократичних авторів законопроекту, наміри не вистачає в очах суду. Промисловість юристи також заявляють, що законопроект дозволяє страховикам здоров’я, щоб збільшити їх премії для людей з уже існуючими умовами. Зокрема, це положення не кажучи вже про негайну “гарантованого питання” вимога, а, скоріше, це тільки говориться, що провайдери “не може стягувати будь вже існуючі умови виключення”. Це означає, що не вже не парадокс, коли дитина покритий, але їх найбільш значні проблеми зі здоров’ям не вистачає, а дуже дорогий і дратує проблема для батьків. Не вкладається у свідомості, що Конгрес вдалося пропустити цю помилку, навіть якщо законопроект 2000 сторінок!

Що можна зробити зараз? Адміністрація Обами планує випустити правила, прояснити той факт, що “вже існуючі” відноситься як до початкової доступ до страхування та отримання всіх переваг раз в цьому, але подібні правила можуть бачити проблем. Демократи працюють над створенням надзвичайного законодавства, яке б виправити рахунок і закрити цю лазівку, але є невеликий шанс, що республіканці вибрали б пірата в Сенаті, щоб максимізувати збентеження іншого боку. Якщо на худий кінець, діти з уже існуючими умовами не буде гарантований доступ до планів медичного страхування до 2014 року, коли аналогічну вимогу для дорослих набуває чинності. Існуючі скептицизм з приводу законопроекту про охорону здоров’я підвищить в цьому випадку.