медичні страхові компанії до цих пір працюють старинці

Медичне страхування знаходиться в центрі одного з найбільш живучих і видні соціальні протиріччя в новітній історії. З витрати зростають з року в рік з безпрецедентною швидкістю, а також анонс незастрахованих продовжує рости, а, скрутному становищі медичного страхування знаходиться в авангарді соціально-політичного діалогу.

Для тих, хто намагається зрозуміти природу цього протиріччя важко знати, де навіть почати шукати. Дебати медичного страхування охоплює так багато аспектів життя суспільства, від постачальників до клієнтів, від лікарень до недбалості адвокати, а з функцією приватних ринків ролі держави у сфері охорони здоров’я. Однак, якщо людина прагне до самоосвіти на багато аспектів цього питання, то розуміння медичних страхових компаній є логічною базою.

Минуло вже більше трьохсот років, так як поняття медичного страхування бере свій початок. Оригінальний медичного страхування бізнес-модель була одна, де акцент був зроблений виключно на інвалідність. Тільки травм, які могли б залишити пацієнта інвалідів були вкриті, а все інше було сплачено пацієнтом. Дивно, що принципова домовленість залишається в силі протягом наступних двох-сто років. Він не був до 20-го століття, що інвалідність модель страхування була замінена на більш знайомий, сучасне медичне страхування, а значить, сучасні медичні страхові компанії народилися.

Істотним філософії, на яких медичні страхові компанії працюють в тому, що вони вступають в договірні відносини зі своїми клієнтами. Клієнти платять страхові внески, а натомість медичних страхових компаній для покриття витрат на задану захворюваннями, такими як самий звичайний, профілактичної та невідкладної медичної умовах. У багатьох випадках деякі або всі вартість рецепта ліки покрита також.

Очевидна причина для людей, щоб придбати страховку в тому, що, незважаючи на високі витрати на страхування, висока вартість медичного обслуговування може бути набагато більше, якщо вони не пощастило хворіють або отримують травми. І цей сценарій робить справедливо насправді, і медичні страхові компанії часто платять більше уваги, ніж вони збирають у вигляді премій для деяких людей. Щоб зрозуміти, як вони можуть зробити це і досі залишаються прибутковими, то ви повинні розуміти основні припущення, при яких медичні страхові компанії працювати.

Перша річ компаній медичного страхування дійсно при розгляді заявки на охоплення розглянути історію хвороби людини. Компанія знає, що високого ризику можуть понести великі витрати на медичне обслуговування, а також тих осіб, як правило, відхилена або пропонуються покриття з підвищеною швидкістю премії.

З тих, хто історій хвороб, які потрапляють в межах нормальних параметрів, вони пропонуються охоплення і стають клієнтами. Медичні страхові компанії знають, що за допомогою деяких статистичних розрахунків, вони можуть визначити відсоток своїх застрахованих клієнтів, які захворіли протягом року, і вони стягують досить премію, яка буде охоплювати не тільки не існує, проте дозволяють прибуткової діяльності , а також.

Іншим способом, що медичні страхові компанії контролювати витрати і зберегти прибуток, щоб зробити клієнти платять за частину своєї служби на момент його до перегляду. , Що оплата здійснюється у формі співпраці – оплата, яка є поза кишені витрати, для яких відповідальність лежить на клієнті.

Мета доплат є багатофункціональним. Він не тільки безпосередньо компенсувати частину витрат, воно заважає людям зловживати їх висвітлення шукає непотрібного лікування. Якщо витрати за свій рахунок були дуже низькими, або взагалі відсутня, то люди б, ймовірно, піти до лікаря чи аптеку за найменший питання або проблема; питання, які в багатьох випадках не вимагають медичного уваги.

У той же час, медичні страхові компанії знають, що якщо доплата витрати занадто високі, люди будуть відкладати шукає уваги, і що в кінцевому рахунку може привести до ще більш серйозних проблем для клієнта і більше витрат на медичні страхові компанії.

У кінцевому рахунку, медичні страхові компанії шукати баланс у всьому, що вони роблять. Вони прагнуть, щоб знайти правильний баланс ціни в доплат і премій, а вони шукають ідеальний баланс пацієнтів, які зажадають передбачуваною та послідовною потреби сплати страхових внесків.

Вони використовують спокус, як фізичні вправи або відмови від куріння стимули, які можуть коштувати їм трохи зараз, але може врятувати їх багато в довгостроковій перспективі. Це бізнес-модель, яка розвивалася протягом століть і продовжує розвиватися й донині, але основні принципи, на яких медичні страхові компанії працюють залишаються відносно постійними.