медичні послуги, чому наша роль як споживчі відмовляють

Справа в тому, ми повинні з’ясувати, чи офіс-менеджера, адміністратора плану, провайдера, або лікарем, наскільки це для конкретного медичного обслуговування. Причина в тому, що ціни на медичні послуги не є легкодоступними. Їх важко обчислити, оцінки та управління. З цієї причини, ми, як споживачі, не відчуваю в собі сили для прийняття правильних рішень щодо нашої охорони здоров’я. Карти укладені проти нас.

Останнім часом, він прийшов до світла, що багато лікарень і провайдери стягують спеціальні знижені тарифи на послуги, що надаються страхувальників з великих страхових компаній. Беручи до уваги, незастрахованих пацієнтів стягуються найвищі показники за той же надані послуги. Крім того, це практично неможливо для відстеження та управління цим витрат. Це нечесно і несправедливо.

Охорона здоров’я не є прозорим промисловості, яка обслуговує споживачів. Більшість інших галузей, які служба споживачі орієнтовані на ринкові умови, які управляють своїм бізнесом. Це означає, що сприяння їх ціни дуже важливо. Уявіть, що ви на заправку, а не знаючи, скільки вони стягували за неетильованого бензину! Уявіть собі відвідувати спа-салон і просто не знаючи, вартість послуг, але й пізніше отримання остаточного законопроекту, який неможливо зрозуміти і що він буде включати в себе предмети і послуги, які ви не відчуваєте, що ви отримали! Є не так багато підприємств, які могли б вижити з цією стратегією.

Як споживачі, ми дуже відключити від медичних послуг та їх вартості, які ми отримуємо. Це не дуже хороша модель, яка спокушає хорошою споживацтва. У зв’язку з тим, що видаляють з процесу діє як споживач, то тоді легше зрозуміти, чому ми не спрямованим на витрати. Тим не менш, ми скаржитися і кричати на наше зростання премій на медичне страхування. По правді кажучи, це не зовсім наша вина. Ми хочемо бути кращими споживачами, але система не працює, щоб допомогти нам. Це звичайна практика, щоб утримати ціни в оману споживачів, а не для їх просування.

Всі ми розуміємо, що охорона здоров’я є складним і включає в себе багато, багато різних товарів і послуг, але це безумовно не так складно, як видається. Американські споживачі розумний, інтелігентний, і в змозі приймати рішення щодо їх охорону здоров’я в той же час оцінки економічної цінності провайдера за свої товари і послуги. Вкрай важливо, щоб споживачі повертають назад в модель охорони здоров’я, вони будуть під’їжджати конкуренцію і якість обслуговування.

Як і більшість всіх інших промисловості в Сполучених Штатах, ціноутворення є важливим датчик для товарів і послуг. Це не прийнятно, що галузь охорони здоров’я не забезпечує своїх цін на товари та послуги для користувачів цих товарів і послуг на більш формальний і простіше основі. Оскільки наша галузь охорони здоров’я дозріває, це буде реформа зміни, які прийдуть до передньої частини питань піднімається.

Оскільки все більше і більше здоров’я конструкцій страхової план включає споживчі ризику за допомогою високої франшизи і медичні ощадні рахунки, споживачі будуть вимагати більшої прозорості від своїх постачальників. Це тільки справедливо, це тільки те, що потрібно робити. Там немає необхідності тримати ціни і витрати за закритими дверима, де лише вибрана група має доступ читаним.

Хтось може запитати, чому підприємства у віданні уряду не працюють, і вони тільки повинні дивитися на нашу Medicare і Medicaid програм. У цих випадках, споживач знову була видалена з рівняння тому немає ніяких стримувань і противаг, щоб вести корабель.