медичні ощадні рахунки і високої франшизи медичного страхування допомогти малому бізнесу

По всій країні, роботодавці або витрачають багато більше, щоб покрити співробітники, що мають медичну страховку або падіння, що на користь компанії повністю. Відповідно до некомерційним Фондом Співдружності, середня вартість забезпечення працівників родині охоплення досяг в середньому по країні $ 13 027. Тим не менш, більш ніж у половині штатів (27, насправді), середня загальнодержавної вартість була ще вище.

У період між 2003 і 2009, середня вартість сімейної політики медичного страхування зросли на цілих 45 відсотків в Пенсільванії і на 50 відсотків у штаті Меріленд. Найбільш постраждалих був Нью-Йорк з 59-процентною походу.

Майже третина людей в США без медичної страховки працюють на компанії з чисельністю менше 100 працівників, відповідно у березні 2008 року опитування населення. Іншим 2008 опитування, проведене Фондом сім’ї Кайзер виявив, що в той час як великі компанії продовжують надавати медичну страховку при відносно незмінною рівнів, відсоток невеликих компаній цьому впала до 59 відсотків.

власники малого бізнесу втрачати, коли вони перестають охоплюють співробітників

Малий бізнес може бути завдано шкоди в декількох напрямках, коли вони падають забезпечення працівників. Чим краще переваг, пропонованих великими фірмами може воронку високоякісні співробітників від малого бізнесу в масовому порядку.

Невеликі компанії також знаходяться в великий недолік, коли співробітники хворіють, ніж великі фірми. Це тому, що малі підприємства не мають резерву співробітників, що володіють знаннями та навичками, щоб замінити робітників, які захворіли,. Цей розрив може калікою продуктивність праці, знижувати моральні і дати клієнтам враження, що бізнес вже не в стані для обслуговування своїх потреб, тому що всі критичні персоналу відсутні.

Ще один спосіб, що малі підприємства потерпають більше в тому, що їм часто доводиться платити набагато більше, щоб покрити співробітників, тому що їм не вистачає купівельної спроможності більше роботодавців. Отже, що можна власники малого бізнесу, щоб вирити себе з цієї ями?

Розміщення Оздоровчий Відшкодування працювати для власників малого бізнесу

У той час як малий бізнес може бути не в змозі платити за індивідуальний план медичного страхування співробітників, багато державних закони разів, щоб роботодавці відшкодовують своїм працівникам обкладаються податком за статтею 105 План HRA.

Композиція Здоров’я додаткового лікарського забезпечення (HRA) може включати в себе, як багато або як мало охоплення як роботодавець визнає за необхідне. Це просто угода про те, які витрати на охорону здоров’я роботодавець буде відшкодовувати працівникам за і вона може включати в себе внески медичного страхування. Це бізнес-рахунок для компанії і обкладене податком посібник для співробітників.

Роботодавці вирішити, зберегти все, частину або жоден з фондів вони сприяють Потрібні витрати охорони здоров’я на кінець року. Вони також встановлюють чи колишні співробітники, такі як пенсіонери, можуть продовжувати звертатися невикористані суми відшкодування.

медичні ощадні рахунки пропонують власникам малого бізнесу більш

Іншою формою споживачем охорони здоров’я, медичні ощадні рахунки є легким в управлінні альтернатива для власників малого бізнесу. HSA плани скоротити обсяг документації для бізнесу шляхом переходу управління до співробітників. З медичні ощадні плани, співробітникам визначити, які фінансові інститути будуть керувати своїм здоров’ям ощадні рахунки (HSA) і роботодавець вкладає менше часу в налаштуванні рахунків.

Як роботодавець, так і працівник може сприяти HSA план в галузі охорони здоров’я, і ​​внесків працівників можуть служити в якості податкових вирахувань, щоб зменшити їх податків на прибуток. І в просуванні до високих податком медичного страхування тримати премії витрати, більше банків та інших фінансових установ, що робить його простіше в налаштуванні медичні ощадні плани. Вони також збільшують опції, які роблять HSA більш привабливим для співробітників.

невеликі податкові пільги бізнес-бонус

Мільйони малих підприємств були відправлені листівки в квітні минулого року для підвищення інформованості про нові податкових пільг для них доступний. Щоб пройти кваліфікаційний відбір, роботодавець зобов’язаний надати принаймні половину витрат на медичне страхування для деяких співробітників, і, має бути менше, ніж 25 штатних співробітників. Це означає, що підприємства з менш 50 неповний робочий день також можете претендувати.

Є також правила, що стосуються середньорічної заробітної плати. Для участі в програмі середньорічний роботодавця заробітна плата повинна бути не нижче $ 50000.

З 2010 року цей податок кредит на суму до 35 відсотків від внесків медичного страхування витрат для малого бізнесу, і до 25 відсотків для організацій, звільнення від сплати податків.