медичні ощадні рахунки і безкоштовних способів поліпшити своє здоров’я

Люди з хорошим здоров’ям насолоджуватися нижньої премій високою франшизи планів медичного страхування, які можуть бути об’єднані з податковими перевагами медичні ощадні рахунки. В обмін на заощадження, медичні ощадні рахунки (HSA) власники платять за свої медичні рахунки, поки їх франшизи не буде виконана.

HSA власники знають, що здорове харчування і регулярні фізичні вправи можуть тримати свої медичні витрати вниз, але є щось ще, вони можуть зробити, щоб захистити своє здоров’я, не витрачаючи ні копійки.

Профілактичної та спеціалізованої медичної допомоги психонейроімунології науковий співробітник Університету Лома Лінда доктор Лі Берк С., працює на дослідження, пов’язані з сміху протягом майже трьох десятиліть.

Разом зі своїм товаришем дослідник доктор Стенлі Тан, Берк опублікував дослідження, що показують, що сміх знижує артеріальний тиск, зменшує гормони стресу, збільшує м’язову згинання, і підвищує імунну функцію.

Як збільшити вашу імунну функцію контролю за вільним

На 31 грудня 2010 року, суми, витрачені на патентовані ліки більше не буде бути відшкодовані з HSA, Арчер медичні ощадні рахунки, здоров’я гнучкий рахунок видатків, або домовленості здоров’я відшкодуванню.

Суми, що сплачуються за наркотиками тільки відповідають визначенню “кваліфікованих медичних витрат”, якщо препарат за призначенням лікаря, або інсулін.

Хоча більш-позабіржовому добавки для підвищення імунної функції більше не буде кваліфікуватися як податком зняття HSA, сміх може допомогти імунної функції безкоштовно.

Для зміцнення нашої імунної системи, сміх піднімає рівні інфекції для боротьби з Т-клітинами, для боротьби з хворобами білків, званих гамма-інтерферону, і В-клітини, які виробляють хвороби руйнують антитіла.

Д-ра. Берк і Тан знайшов загальне зростання рівня активності, і кількість природних клітин-кілерів, коли люди відчули гумору. Ці клітини-кілери атакувати інфіковані вірусом клітини і деякі види раку і пухлинних клітин.

Сміх Також було показано, викликає збільшення активованих Т-клітин (Т-лімфоцити) і гамма-інтерферону. Багато Т-клітин очікувати активації так сміху, по суті, повертає вгору імунну функцію.

Для боротьби з інфекціями верхніх дихальних шляхів, сміх було показано, що збільшення антитіл IgA (імуноглобулін) і IGB. Це імуноглобуліну проводиться в найбільшій кількості в наших тілах.

Для цих антитіл проколоти дисфункціональні або інфікованих клітин, сміх також було виявлено збільшення Доповнення 3. Система комплементу являє собою групу білків в крові, які працюють з імунною системою, і грають важливу роль у розвитку запалення.

Є дев’ять основних білка доповнення позначені С1 по С9. Пацієнти з грамнегативні сепсис, шок і часто мають дуже низьку C3. Це також вірно і для пацієнтів з грибкових інфекцій і паразитарних інфекцій.

Ці поліпшення були помічені в той час як суб’єкти спостерігали гумору відео, але поліпшення тривали до наступного дня.

знизити артеріальний тиск і захистити ваші судини

Дослідження також показало, що сміх викликає загальне зниження гормонів стресу, що звужує кровоносні судини і пригнічують імунну активність. Наприклад, рівні адреналіну були нижче у пацієнтів як в очікуванні гумору, і після контакту з гумором. Справді, адреналін рівнів залишалася нижчою протягом усього дослідження.

Допамін бере участь у нашій сумнозвісної “боротьби або втечі”, і це також пов’язано з високим кров’яним тиском. Настрій знижені рівні допаміну як виміряно дігідроксіфенілуксусной кислоти (ДОФУК), який є метаболітом допаміну.

спробуйте простою формою вправ

Сміх є аеробним, і забезпечує тренування для діафрагми, що збільшує здатність організму використовувати кисень. Часті сміху живіт впадає ваші легені більше повітря, ніж потрібно в, що призводить до очищаючу дію, схожу на глибоке дихання. Це особливо корисно для пацієнтів з емфіземою або інших респіраторних захворювань.

Сміх не тільки підвищує позитивний настрій, але це також знижує гормони стресу, підвищує імунну активність, знижує рівень холестерину і знижує кров’яний тиск схожі на наслідки помірні фізичні навантаження.

природні болезаспокійливі без будь-яких негативних побічних ефектів

У дослідженні, опублікованому в журналі Цілісний Догляд, пацієнти сказали, дотепами після операції, а до хворобливих ліків вводили. Тих, хто піддається гумор сприймається менше болю, ніж пацієнтів, які не одержати дозу гумору.

Сміх викликає викид ендорфінів (природних болезаспокійливих), і виробляє загальне відчуття благополуччя. Крім того, сміх не має жоден з потенційних негативних побічних ефектів ліків болю.

Так само, як дослідження показують, що позитивний ефект від усміхненого чи станеться вам підроблені посмішки або дійсно це відчуваю, підробити сміх також забезпечує вищезазначені переваги. З урахуванням усіх цих переваг, фальшиві посмішки та сміх, швидше за все, перетвориться на справжнього щастя.