медичні ощадні рахунки – як максимізувати вигоди

Він часто говорив, що зростання багатства починається, роблячи прості інвестицій на ощадний рахунок протягом тривалого періоду часу. Але що станеться з потенціалом зростання, що ощадні рахунки, якщо грошей на рахунку можна було б інвестувати у високі відсотки приносить автомобіля, наприклад, акції або облігації? Більше того, скільки грошей можна було зберегти щороку, якщо гроші, які вони вклали в свої ощадні рахунки були фактично податком?

Відповідь: споживачі можуть заощадити тисячі доларів кожен рік просто вкладають гроші в певний тип ощадного рахунку: медичні ощадні рахунки.

Що таке обліковий запис здоров’я заощадження?

Медичні ощадні рахунки являє собою особливий тип ощадного рахунку, що будь-хто може відкрити всього за кілька простих кроків. Обидва особи, а також сімей може відкрити медичні ощадні рахунки. Відмінності між окремими охоплення і охоплення сім’ї медичні ощадні рахунки потрібно робити з максимальною річної суми вкладу на рахунок і з власної кишені межі медичних витрат.

Як ІРА, гроші, які споживачі відкладуть у їх медичні ощадні рахунки можуть бути інвестовані у високі відсотки компакт-дисків, грошові ринки, облігації, акції та багато іншого. Проте, внесок, який споживачі роблять на їх рахунки медичні ощадні підлягають оподаткуванню.

Для того щоб мати медичні ощадні рахунки, учасники повинні бути зараховані у відбірковому високою франшизи планів медичного страхування. Існує обмеження на максимальні річні витрати за свій рахунок для цих планів; на 2009 рік, максимум зі своєї кишені суму для окремих охоплення планів становить $ 5800 і $ 11600 для сім’ї охоплення планів. Мінімальне з власної кишені суми за високим податком план медичного страхування для індивідуальних охоплення становить $ 1150 і $ 2300 для сімейних охоплення.

медичні ощадні рахунки і податки

Медичні ощадні рахунки не тільки допомогти споживачам рости свої заощадження, але вони також забезпечують щедрі податкові пільги для медичні ощадні рахунки учасників в ряді різних способів:

1. Максимальний щорічний податкове вирахування – гроші, які учасники депозит у їх медичні ощадні рахунки віднімається з їх річного доходу, що знижує їх щорічне тягар податку на прибуток. У 2009 році максимальний річний внесок, який людина, яка має тільки самостійно може зробити охоплення становить $ 3000. Для сім’ї охоплення Health Plan ощадний рахунок, максимальний річний внесок на 2009 рік становить $ 5950. Крім того, учасники можуть зробити наздоганяючого внесків у розмірі 1000, якщо вони 55 років і старше.

2. Безмитні медичних витрат – Багато людей і сім’ї не в змозі повністю фінансувати свої заощадження рахунки охорони здоров’я щороку. Доброю новиною є те, що вони все ще можуть отримати податкові пільги при оплаті відбірковому медичні витрати. Для того, щоб отримати податкові пільги, ці люди просто потрібно відкрити медичні ощадні рахунки, депозити мінімальну суму грошей необхідно відкрити рахунок, а потім тільки грошову заставу, коли вони повинні платити за медичні витрати. У певному сенсі, вони будуть просто вибирати гроші через рахунки здоров’язберігаючої замість оплати за медичні витрати, безпосередньо. Використовуючи цю стратегію, гроші, які вони витрачають на охорону здоров’я повністю податком.

3. Оплату медичних витрат без медичні ощадні рахунки і отримати компенсацію – Інша стратегія, яка дозволяє здоров’я учасників Ощадний рахунок максимального потенціалу зростання їхніх рахунків охорони здоров’я заощаджень у повному обсязі фінансувати свої медичні ощадні рахунки, але платити за відбірковому медичні витрати з власної кишені . Пізніше, ці люди можуть просто відшкодувати себе за своїх витрат за рахунок коштів їх здоров’я ощадний рахунок. Використовуючи цю стратегію, учасники зможуть зберігати свої заощадження рахунки охорони здоров’я повністю фінансується таким чином, вони можуть максимізувати потенціал зростання на їх високий відсоток інвестицій. Відшкодування не обкладається податком, якщо вона відшкодовує учасника для кваліфікації, пов’язаних зі здоров’ям витрат.

Здоров’я учасників ощадного рахунку повинні мати на увазі, що кошти, які вони витрачають на охорону здоров’я витрати не обкладаються податком. Однак, вони можуть зняти кошти зі свого рахунку медичні ощадні в будь-який час, щоб використовувати для інших видатків. Коли вони зняти гроші використати на інші витрати, відмовитися від договору, податків відкладено, що означає, що вони будуть платити тільки податки на гроші, як тільки вони відмовитися від нього, але не потрібно буде платити податки на зростання в рахунку.

Відкриття медичні ощадні рахунки є мудрим вибором для багатьох людей і сімей, які шукають способи, щоб бути фінансово підкованих і заощадити до 50 відсотків витрат на охорону здоров’я з кожним роком. Відкриття медичні ощадні рахунки легко і просто вимагає від учасників надійти у відбірковому високу франшизу план страхування. На початок роботи сьогодні, здоров’я учасників ощадного рахунку може почати економити гроші, зменшити їх податковий тягар, і розвивати свої багатства в ефективними способами.