медичні ощадні рахунки це важко, щоб почати один

Мало того, що медичні ощадні рахунки темпи зростання як числа і розмірах, осідає, але банки також робить його ще простіше приєднатися до мільйонів медичні ощадні рахунки (HSA) власників.

як ви вирішуєте, якщо дані про здоров’я заощадження підходить саме вам?

Для вирішення питання про план HSA допоможе вам заощадити гроші, перегляньте ваш оподатковуваний дохід і ваші останні медичні витрати. Якщо обидва високі, це не “їжакові зрозуміло”, щоб зменшити оподатковуваний дохід шляхом вирахування Ваших витрат охорони здоров’я. Ви повинні знати, що медичні витрати, які ви можете купити за допомогою фондів охорони здоров’я ощадний рахунок, однак.

Реформа охорони здоров’я є підвищення штраф, якщо ви використовуєте HSA кошти на витрати, які не відповідають керівним принципам. Покарання у два рази з 10 відсотків до 20 відсотків.

Відповідно до Закону про захист пацієнтів, суми, сплачені за більш-рецепта ліки більше не буде бути відшкодовані з медичних ощадних рахунків. Він як і раніше нормально використовувати HSA гроші на інсулін або лікар-визначені ліки.

робити все, високою франшизи медичного страхування планів роботи з HSA?

На жаль, існують обмеження на якому високою франшизи планів медичного страхування, ви можете об’єднати з HSA. Багато людей мають високої франшизи медичного страхування, оскільки страхові внески нижче. Ви можете знайти плани, які кваліфіковані, щоб бути об’єднані з HSA мають вищі премії, ніж іншим високим податком медичного страхування. У цьому випадку, ви повинні оцінити ваші заощадження і порівняйте, що додаткові витрати премії.

Якщо у вас є деяке занепокоєння про те, як страховики будуть оцінити ризик страхування вас, тому що у вас надмірна вага або вже є проблеми зі здоров’ям, то буде доцільно, щоб отримати деякі безкоштовну професійну консультацію. Незалежні агенти, які працюють з різними страховими компаніями часто може з’ясувати, які страховики обробляти проблеми зі здоров’ям найбільш сприятливо. Вони можуть також бути в змозі оцінити, скільки страховик, ймовірно, підніме Ваші премії вище того, що середній здорова людина буде пред’явлено звинувачення.

Залежно від страхової компанії ви обираєте, це може зайняти від години до місяця, щоб з’ясувати, що страховика схвалив вашої програми. Зазвичай це гарна ідея, щоб застосовувати через незалежних агентів, які стежитимуть додаток і нехай ви знаєте, де вона стоїть в процесі андеррайтингу, де страховики оцінити ризик страхування вас.

Як тільки ви вибираєте з кваліфікованих високою франшизи планів медичного страхування, налаштуванні HSA план легко. Зазвичай ви можете зробити заявку або є додаток поштою до вас, яке ви можете повернути факсом або поштою. Ви також можете замовити безкоштовні зазвичай професійну допомогу по телефону, щоб відповісти на ваші запитання про плани HSA і заповнити заявку.

Коли ви отримаєте вашу політику, ви також хочете, щоб переконатися, що ви розумієте охоплення або отримати роз’яснення у зв’язку з неясними порціями. З вашої кваліфікованих високим податком план медичного страхування, ви готові, щоб знайти адміністратора HSA, яка пропонує інвестиційні можливості та послуги, які ви хочете.

як ви знаходите право адміністратора HSA?

Не всі банки або інші фінансові установи можуть допомогти вам з HSA, але багато хто дійсно забезпечують HSA адміністративні послуги. Найбільші банки рідко включають HSA послуг на рівні філії тому ви не можете бути в змозі отримати велику допомогу від вашого місцевого банку лічильниками.

Це гарна ідея, щоб відокремити HSA адміністрації від вашої страхової компанії, щоб отримати максимальну інвестиційних можливостей для низьких адміністративних зборів. Якщо вам потрібно переключитися на іншу компанію медичного страхування для кращого освітлення або ставки, це буде легше, якщо Ви не повинні змінити своє HSA адміністратором в той же час.

Можливо, ви виявите, що інвестиції і обслуговування варіанти доступні для вас зазвичай збільшують для більш високих залишків HSA. Типові варіанти інвестицій включають брокерські послуги, фіксовані процентні ставки та взаємні фонди. Адміністративні послуги можуть включати чеки, дебетові картки, інтернет-транзакцій та онлайн-доступу до рахунку. Це не надто відрізняються від стандартних параметрів перевірки рахунку, за винятком того, що більшість адміністраторів HSA стягують плату за свої послуги.

Ці збори істотно різнитися між адміністраторами HSA таким порівняння-торгові може бути варто. Ви хочете, щоб порівняти установки і абонентської плати і переконатися, що плата за установами операцій.