медичні ощадні рахунки пропонують різні рішення в галузі охорони здоров’я

Якщо ви тільки що втратили свою групу медичного страхування через роботу, щойно отримав повідомлення, що ваш медичного страхування збираються знову, або просто хотіли б мати деякий контроль над охорони здоров’я, дані про здоров’я заощадження (HSA), може бути тільки те, що Вам потрібно. HSA пропонує незалежність від роботодавця основі охоплення, варіанти підтримки низьких премій і дає вам більше вибору в тому, як управляти своїми витратами охорони здоров’я.

HSA плани поєднують в собі високу франшизу поліси страхування здоров’я з податковими пільгами ощадних рахунків. Поки ви знаходитесь у відносно доброму здоров’ї, високої франшизи плани можуть виконувати всі ваші потреби покриття, тому що плани набули після березня 2010 Обкладинка регулярні профілактичні послуги, навіть перш, ніж ви зустрілися франшизи. Наприклад, щеплення від грипу, щорічні перевірки, і, дивлячись на небезпечні умови, такі як деякі види раку, діабет, високий кров’яний тиск, і т.д., все висвітлюються, хоча плани з високою франшизи коштують менше, ніж повне охоплення політики.

Якщо вам не потрібно платити за послуги, які не покриваються, деякі (але не всі) високої франшизи планів медичного страхування, робота з HSA. Ці рахунки дозволяють отримувати відсотки обкладаються податком і зняття грошей, щоб заплатити за кваліфікованою медичною допомогою оподатковуються. Хоча деякі медичні витрати, як аспірин, сироп від кашлю або інших більш-рецепта ліки, не мають права бути оплачені через HSA, багато інших пов’язаних із здоров’ям витрати покриваються.

медичні ощадні рахунки можете розширити свій вибір охорони здоров’я

Ви можете використовувати ваш HSA кошти для оплати акупунктура, ароматерапія, аюрведичній медицини, послуги мануального терапевта, християнські практики науки, стоматологічна допомога, гомеопатія, гідротерапія, лікувальний масаж, консультації по харчуванню, або традиційної китайської медицини. Ви можете навіть платити за кваліфіковану довгостроковий догляд страхування через ваш HSA.

Національні Інститути Здоров’я нещодавно визнав переваги того, що було передано в “альтернативної” охорона здоров’я в цій країні. Із зростанням попиту, збільшенням числа медичних установ пропонують ці послуги в зусиллях для лікування людей, більш цілісно. Якщо ви знайшли ваш поліс медичного страхування обмежує ваш вибір лікування, HSA дозволить вам прийняти податкові відрахування ці витрати і заробити відсотки обкладаються податком, щоб допомогти вам рости ваші заощадження швидко.

медичні ощадні рахунки не залежить від зайнятості

На відміну гнучкий рахунок видатків, які ваш роботодавець може повернути в кінці року, HSA залишається Вам ви залишитися з вашим нинішнім роботодавцем чи ні. Залишок на вашому рахунку зашкалює щороку і продовжує зростати з інтересом, не оподатковуваний податком. Якщо Ви знімаєте кошти на прийнятних витрат охорони здоров’я, грошей як і раніше не обкладаються податком, навіть якщо Ви також можете отримати податкове вирахування за рахунок перерахуванням без відрахувань.

Хоча у вас є свій HSA, і ви, і ваш роботодавець може сприяти вашим планом HSA. Справді, внесок може бути від інших людей, таких батьків допомогти дитині, яка працює роботу, яка не забезпечує медичне страхування. Внески від кого, окрім вашого роботодавця підлягають оподаткуванню. Внески від вашого роботодавця можуть бути виключені зі свого валового доходу.

Навіть після виходу на пенсію, ви можете продовжувати зняти кошти з вашого HSA для правомочних медичні витрати, обкладаються податком, але ви також можете витрачати гроші на все, що ви хочете, і просто платити податки на висновок, як ви б з індивідуального пенсійного рахунку (ІРА).

HSA планує максимізувати свої заощадження на охорону здоров’я

Незалежно від того, скільки років ви скористатися перевагами HSA, ваші високим податком план медичного страхування буде коштувати вам менше премій, ніж у типових планів з низькими франшиз. До тих пір, поки у вас є план видається після березня 2010 року, ви будете мати охоплення профілактичними послугами без будь-яких доплат або того, щоб зустрітися франшизи.

Якщо ви віддаєте перевагу альтернативної форми охорони здоров’я не потрапляє під дію політики, ви можете як і раніше заробляють неоподатковувані відсотки для оплати послуг і знизити податки з вирахуванням за вартістю навіть без перерахуванням відрахувань.

Складіть все зберегти з низькою премії, зниження податків і більш високих ощадний рахунок доходів з року в рік і подивимося, що ви можете заощадити. Так само, як зі стандартними МРК, HSA дає потужний фактор росту неоподатковуваних рецептурою.